SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Jak mogę poprawić moją sylwetkę?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 20
Płeć Kobieta
Cel Poprawa wyglądu sylwetki
Waga 44 kg
Wzrost 160 cm
Poziom bf (zdjęcie poglądowe)
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) Codziennie uczelnia, wieczorem treningi 3xFBW 2xTabata 1xHIIT + Joga w wolnym czasie
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) 3xFBW 2xTabata 1xHIIT + Joga w wolnym czasie. Posiadam hantle po 10 kg
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie Uwielbiam słodycze i pozwalam sobie na nie codziennie w niewielkich ilościach
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) niedoczynność tarczycy
Stosowana lub planowana suplementacja -
Wysłana -
W razie pytań - masz temat otwarty. Joga jak najbardziej zda egzamin.
Wysłana -
Jak najbardziej. Nie trzeba z niej rezygnować. Rozciąganie przyda się.
Wysłana -
Mam jeszcze takie pytanie, ile powinnam przytyć w ciągu np. miesiąca?
Wysłana -
To akurat jest mało istotne . Obserwuj wymiary i sylwetke która będzie się zmieniała . Waga ogólna ciała nic nam nie mówi .
Wysłana -
Dobrze, bardzo dziękuję za odpowiedź
Wysłana -
Waga to ciekawostka, jeśli ktoś nie musi wyrobić odpowiedniej na zawody/walki to nie warto się nią sugerować. Istotne są obwody ciała jak i ogólna kompozycja sylwetki.
Wysłana -
ratmed1997
Dobrze, bardzo dziękuję za odpowiedź

Wystarczy się mierzyć co 1-2 tygodnie, zapisywać i masz czarno na białym jak reagujesz na daną pulę kalorii.
Wysłana -
Poza tym każdy organizm jest inny, więc nie da się określić ile dana osoba powinna zbudować mięśni w danym czasie. Wyjdzie wszystko w praktyce.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź