SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mogę poprawić moją sylwetkę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7214

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Kobieta

Cel

Poprawa wyglądu sylwetki

Waga

44 kg

Wzrost

160 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Codziennie uczelnia, wieczorem treningi 3xFBW 2xTabata 1xHIIT + Joga w wolnym czasie

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3xFBW 2xTabata 1xHIIT + Joga w wolnym czasie. Posiadam hantle po 10 kg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Uwielbiam słodycze i pozwalam sobie na nie codziennie w niewielkich ilościach

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

niedoczynność tarczycy

Stosowana lub planowana suplementacja

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 55 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4011
Haha racja, trochę przesadzam z tą aktywnością. Nie boję się jedzenia, absolutnie. Była taka dziwna sytuacja, że kilka lat temu bardzo zwiększyło mi się tętno spoczynkowe, nawet przekraczało 210/min i wtedy bardzo schudłam. Skutki są jeszcze do tej pory. Wtedy też mniej jadłam, bo ciągle nudności przy tym kołatającym sercu. I już mi tak zostało, ale postaram się jeść więcej i bardziej kalorycznie, bo zależy mi na lepszym zdrowiu i wyglądzie. Dziękuję za rady! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Konsultowałas to tętno z lekarzem? Rzeczywiscie od normy odbiega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie chce mi się wierzyć abyś miała takie tętno. Prawdopodobnie (o ile to w ogóle możliwe pod względem fizjologii organizmu człowieka) byś zmarła po kilku minutach. 1800kcal na początek będzie ok. Szczególnie jeżeli przechodzisz z 1200-1300kcal.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 55 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4011
Konsultowałam to tętno, miałam badanie całodobowe i było w okolicach ponad 170 właśnie momentami do 210, dostałam jakieś tabletki. Teraz już jest znacznie lepiej bo ponad 140 nie wykracza i nie czuję już tego. Dobrze, zacznę od tych 1800, jutro na uczelnię pakuję kilka pudełek i teraz tylko jeść pozostaje. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Teraz postaraj się wrzucić rozpiskę diety. Najlepiej na kilka dni. Sama ilość kcal nie oznacza, że będzie dobrze.

http://potreningu.pl/articles/1300/dieta-prawidlowo-zbilansowana


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-01-11 06:52:00

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Istotny jest całokształt diety, pokrycie zapotrzebowania na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 525
Wygladasz na prawdę nieźle jak na tak niska wagę . zacznij tylko zjadać ciut więcej i odpusc tyle cardio bo przy takiej ilości jedzenia to i bez cardio jest za malo. Jak spalisz na jednych zajęciach 500kcal to resztę dnia zjadasz sama siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Cardio całkowicie do eliminacji. Same treningi siłowe wystarczą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Musisz teraz popracować nad mięśniami i nadać sylwetce kształtu . Dieta zdecydowanie ubogokaloryczna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 55 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4011
Dziękuję za pomoc! Już pracuję nad tymi kaloriami, z treningu zostawiam tylko siłowe i jogę. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LC-HF redukcja

Wiecej