SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mogę sobie dobrze zaplanować trening 3 dniowy - w większości na maszynach

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 686

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Witam wszystkich,

Zwracam się do was z prośba o podpowiedzenie mi lub ew zaplanowania 3 dniowego planu treningowego.
Cos o mnie : mam 34 lata, za młodych lat ćwiczyłem amatorsko na "siłowni w plebani" uprawiałem dużo sportu(piłka nożna itp) a później wyjazd za granice i wszystko się urwało waga doszła do ponad 130kg - do tego miedzy czasie złamany łokieć (proteza w łokciu) co ogranicza mi większość ćwiczeń na wolnych ciężarach.
I w końcu jednak przełamanie dietetyk(dobra dieta) sporo cardio na siłowni więcej aktywności fizycznej i udało mi się zrzucić okolo 25kg w ciągu 8miesięcy.
Aktualnie 105kg i cel to jednak 100kg ale już jest zaje... należę do osób grubokościstych wiec przy 175cm i tej wadze jest ok i dodam ze dietetyczka obliczyła ze po spaleniu tkanki tłuszczowej i pozbyciu sie wody moja waga będzie oscylowała w granicach 95kg...

Moja prośba to jak wspominałem : podpowiedzenie mi lub ew zaplanowania 3 dniowego planu treningowego.
- ławeczka odpada z powodu łokcia
- hantle , sztaga wygieta ok
- aktualnie próbuje ćwiczyć na wszelakich maszynach i tu akurat nawet jak łokieć dokucza to mam możliwość dać mniejszego obciążenia i jest ok

CEL to na pewno utrzymanie wagi (ew -5kg) i przede wszystkim rzeźbą bo wraz ze spadkiem wagi spadła masa mięśniowa i nad tym chce pracować.

Z góry dziękuję za wskazówki i rady.

Pozdrawiam
Krzysztof
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Proponowałbym FBW, trzy sesje w tygodniu. Przykładowo :

1.Wykroki z hantlami
2.Wyciskanie hantli na klatke
3.Ściąganie na wyciągu górnym lub wiosłowanie z hantlą
4.Wyciskanie hantli siedząc na barki
5.Uginanie ze sztangą stojąc
6.Prostowanie z liną wyciągu

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak radzić sobie z "zakwasami" ?

Następny temat

Dieta i trening dla początkującego - tłuszcz down i mięśnie up - złoty środek

WHEY premium