SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mieć płaski brzuch ? 184 wzrostu, 70 kg

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Siemacie, mam 184 cm wzrostu, i waże 70 kg, nie mam specjalnie jakiejś warstwy tłuszczu, (coś tam się odłożyło)ale mój brzuch nie jest płastki. Wręcz przeciwnie, ciągle nadmuchany jak balon. Dopiero jak napne mięśnie i wciągne go to jest płastki. I podobno mięśnie brzucha chronią też kręgosłóp ? Chciałbym te mięśnie wzmocnić, mieć płaski brzuch i w miarę wyrzeźbiony. Jakie ćwiczenia na początek ? Potrzebna mi jest dieta ? Posiłki mógłbym jeść o 8:00; 12:00 18:00 i ewentualnie 22:00, chciałbym też zaznaczyć że zacząłem biegać i posiadam tzw. szewską klatke.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Jak cwiczysz jakims planem to dodaj dwa reazy w tygodniu cwiczenia na brzuch

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Nie mam żadnego planu, biegam tylko w pon sroda piatek po 15-30 min. A na brzuchjeszcze nie robiłem nic. Od czego zacząć ? Jakiś ABS ? A6W ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta , 5-6 posiłków w ciągu dnia z 3 godzinnymi odstępami i nie będziesz miał wydętego brzucha .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Tylko jak mam jeść 5-6 posiłków co 3 godziny jak od 9:00 do 17:00 pracuje a przerwa jest o 12:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zrobiłem tak że zrezygnowałem z przerwy pół godzinnej na rzecz 2 mniejszych przerw .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
No tak tylko ja jestem najmłodszy na warsztacie i raczej nie mam nic do gadania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66723
Jak na mnie to ty po prostu nie masz pojęcia co to dieta i jesz co popadnie i kiedy popadnie.

Zoriętuj się troche w temacie dietetyki jakie węgle i kiedy jeść i jak będziesz juz troche w tej materii wiedział nawet bez jedzenia co 3h osiągniesz oczekiwane rezultay z bieganiem i ABS oczywiście

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Masz racje. Przeważnie jem aż do fulla, jem jak robię się głodny, jak siedze do nocy np przed komputerem to zagryzam, popijam, wtedy nie jestem głodny rano, w robocie jem tylko kilka kanapek o 12:00 i jak jestem o 18:00 w domu, to jej obfity obiad, bo po tych kanapkach i tylu godzin głodny jak wilk jestem. Poczytam, ogranicze jedzenie, postaram się przystosować. Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie ograniczaj jedzenia. rozłóż na mniej więcej równe posiłki w ciągu dnia, bez poszczenia i napychania się "po korek".

Wywal śmieci (fast foody, wędliny, parówki, chipsy i im podobne, słodycze [no, może czasem - wiem że korci], zupy i dania w proszku, gotowe produkty, margaryny, oleje rafinowane, jogurty pseudo owocowe i wszelkie desery "mleczne") na rzecz nisko przetworzonych produktów zbożowych, mięs, jaj, nabiału, ryb, warzyw, owoców, zdrowych tłuszczy (w tłustych rybach, orzechach, migdałach, oliwie z oliwek, olejach nie rafinowanych).

Zobaczysz że odczuwalna poprawa nastąpi już po dokonaniu pierwszych zmian - bo wiadomo że to musi następować stopniowo, organizm nie lubi szoków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kcal dzienne zapotrzebowanie

Następny temat

wypłata odszkodowania

WHEY premium