SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mięso wołowe,drobiowe i warzywa sporządzić na patelni grillowej?

temat działu:

Kuchnia SFD

Ilość wyświetleń tematu: 4606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Dla kulturystów którzy chcą spalić tkankę tłuszczową i chodzi mi o przepisy pod patelnię grillową i bo na yt jest dużo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 131831
Kurczak, ryż, brokuły, no ewentualnie od czasu do czasu pół marchewki

A tak serio, to wszystko co Ci się mieści w makro i jest przygotowane głównie przez Ciebie ze świeżych, zdrowych produktów. Nie ma cud przepisów na zgubienie tkanki tłuszczowej, nawet jak będziesz jadł super zdrowo, ale będziesz na dodatnim bilansie to tłuszcz raczej nie poleci.

Załóż temat w odpowiednim dziale, wrzuć obecną rozpiskę diety i ktoś coś na pewno pomoże Chyba, że już to zrobiłeś?
Dodam tylko, że tutaj jest sporo fajnych przepisów, wystarczy poszukać, np:
https://www.sfd.pl/Cytrynowy_łosoś_by_Malinowa-t1150725.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Takich przepisów jest pełno, grilowane mieso mozesz zrobic każde, miesa ryby, czy nawet jaja sadzone.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
A można na patelni grillowej sporządzić w folii aluminiowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Pewnie można, tylko po co. Zdrowe nie znaczy beztłuszczowe.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Osobiście przed smażeniem lubię porządnie zamarynować mięso, polecam szczególnie w przypadku grillowania ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorsz w pesto z batatami z pieca by makrosięzgadza

Następny temat

Warzywa

WHEY premium