SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak liczyć kalorie na IF?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak liczycie kalorie na IF? Jaki sprawdzony sposób mi zalecicie? Dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363990 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667755
kolego wyskoczyłeś jak Filip z konopi , liczysz tak samo jak i na każdym innym systemie odżywiania
kcal to kcal dalej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ok, rozumiem Ale jak liczycie w aplikacjach na telefonie, na kartce, w głowie, jak jest najwygodniej, jak polecicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Spróbuj kilka opcji liczenia i wybierz tę która Tobie najlepiej odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363990 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667755
zależy co masz gdzie ściągnięte , masz na forum u nas fajne kalkulatory
masz sporo fajnych aplikacji do sciągniecia na fona

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Ja bym w głowie nie polecał spory margines błędu, na kartce chyba również nie jest optymalne.
Najwygodniej jest na telefonie, ew. na komputerze - przynajmniej według mnie. Ja liczę na na potreningu od ponad 2 lat i w sumie chyba najwygodniejszy kalkulator ew. myfitnesspal, reszta ma dość średni interfejs, i nie są tak bardzo przejrzyste.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A testował z Was ktoś aplikację Fitatu? Lepsza/gorsza od myfitnesspal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363990 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667755
myślę że sam musisz sprawdzić co ci lepiej podejdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ladowanie weglowodanami

Następny temat

Który model IF wybrać?

WHEY premium