SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak lepiej panowie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
Witam, koledzy jak bedzie lepiej? pn sr pt rano silownia wieczorem sw, pozostale dni regeneracja, czy pn sr pt sw a wt czw so silownia pozostawiajac nd jako dzien do regeneracji? Jak to u Was wyglada?Myslalem zeby wogole wyeliminowac silownie cwiczac pn wt czw pt sporty walki reszte dni odpoczywajac. Dodam tylko ze jestem po 40,co doradzicie? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
ja ćwicze x4 w tyg sw i powiem szczerze że na siłke jeszcze nie miał bym już siły.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Ja trenuje 5x w tygodniu:

- Pn silka plecy i obrecz barkowa, rozciaganie, tajski
- Wt Silka nogi i brzuch, rozciaganie boks
- Cz silka lapy i klata, BJJ, rozciaganie, tajski
- Pt crossfit, Fitness Boxen, rozciaganie
- Sb Sparing mma, rozciaganie

Ale bez bcca, bialka, witamin byloby trudno. Szczegolnie bez bcca. Jestem przy 32 latach i daje rady. Ty tez dasz. Formy regeneracji: masaz 2 x w miesiacu, plywanie czasami, Sauna 1-2 w tygodniu, 2 x w tygodniu regeneracja na zimno.

Powodzenia. Napisz za Jakis czas jak idzie ;)
1

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
ruby1920
Witam, koledzy jak bedzie lepiej? pn sr pt rano silownia wieczorem sw, pozostale dni regeneracja, czy pn sr pt sw a wt czw so silownia pozostawiajac nd jako dzien do regeneracji? Jak to u Was wyglada?Myslalem zeby wogole wyeliminowac silownie cwiczac pn wt czw pt sporty walki reszte dni odpoczywajac. Dodam tylko ze jestem po 40,co doradzicie? Pozdrawiam

Jak do tej pory trenowałeś? Lepszą opcją jest jeden trening dziennie. 3x SW i 2 x siłka w tygodniu to raczej max przy takim rekreacyjnym treningu. Nie sprecyzowałeś co chcesz osiągnąć... ale zakładam że ćwiczysz tak dla siebie nie myśląc w tym momencie o zawodach.
Ja na siłowni w ogóle nie ćwiczę, SW obecnie z powodu natłoku zajęć musiałem na chwilkę zrobić przerwę, ale zazwyczaj to było 4-6 treningów w tygodniu. Od wakacji będę chciał robić 4-5 x SW 1-2x siłka.


Zmieniony przez - _radek w dniu 6/19/2017 2:19:09 AM

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Chciałbym trenować dwa razy dziennie :) po prostu posiadać na to czas. Trenuję podobnie do przedmówcy.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
ruby1920
Witam, koledzy jak bedzie lepiej? pn sr pt rano silownia wieczorem sw, pozostale dni regeneracja, czy pn sr pt sw a wt czw so silownia pozostawiajac nd jako dzien do regeneracji? Jak to u Was wyglada?Myslalem zeby wogole wyeliminowac silownie cwiczac pn wt czw pt sporty walki reszte dni odpoczywajac. Dodam tylko ze jestem po 40,co doradzicie? Pozdrawiam


Po 1, co Ty na tej siłowni robisz i co tą siłownią chcesz osiagnąć, w czym ona ma pomóc?
Po 2, po mojemu lepiej ćwiczyć 1x dziennie, na przemian sw i siłka, z tym że siłka góra 2x, jakieś ACT, góra-dół itd, na pewno nie przemęczać się. Jakoś nie widzę robić ciężkich siadów z progresją co tydzień i nast dnia iść robić zapasy i kilkaset wyniesień partnera
PO 3, trening 2x dziennie zostaw zawodowcom bądź ludziom o kozackim poziomie wytrenowania. Nie masz kozackiego poziomu wytrenowania? Nie baw się w dwa treningi dziennie
Po 4, siłowni bym tak zupełnie nie odrzucał, zwłaszcza w Twoim wieku, polecam poczytać choćby ten art (i ile lat ma pan który mówi w wywiadzie)
https://budo.net.pl/viewtopic.php?t=15146 

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Trenowałem jakiś czas dwa razy dziennie, siłka około południa, judo wieczorem, na dłuższą metę jest ciężko.
Polecam raz dziennie, łikend regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
Dzieki mocne panowie, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Ja ma 40 dychy na karku i trenuję w ten sposób. pn., śr., pt. - boks, czw., ndz. - komlepksy sztangowe / kettleowe na przemian. Czasem jeszcze w niedziele dodam do tego rower. Wtorek i sobota wolne. W ten sposób nigdy nie mam więcej niż trzy treningi i wolny dzień przed sparingami środa). Tyle tylko że je coś ćwiczę całe życie, a i tak staram się nie zarzynać na kompleksach. Latem mam trzy miesiące przerwy od boksu, to w to miejsce wchodzi rower, lub bjj. W przyszłym roku na wakacje zamiast kompleksów planuję 5x5, czyli chamska siła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
A i bardzo ważne, praktycznie codziennie jest robiona mobilizacja, w tym wieku to podstawa, zwłaszcza, że kontuzji juz troche się zdarzyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
pn sr pt bedzie sw, wt i so silownia cale cialo, czw nd wolne o ile zona nie bedzie chciala popedalowac, taka decyzja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay thai + zapasy vs vale tudo na ulice

Następny temat

Wybór ochraniaczy piszczel-stopa oraz sklep

WHEY premium