SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak kulturyści to robią? REDUKCJA... sogi :P

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
Od zawsze bylem pod wrazeniem jednej rzeczy: Jak profesjonalni kulturyści z zalanych świniaków przed zawodami wyżylają sie tak maźymalnie że widać każde włókno mięsniowe i każdą żyłę? Ja rozumiem dieta redukcyjna, aeroby spalacze... Ale az do tego stopnia ? :)

To raz, a dwa: Wiadomo po chudnięciu skóra pozostaje lekko rozciągnięta.. a oni? Maja tak napiętą jagby miała zaraz pęc... To dla mnie jakies czary mary... Tak się sklada akurat ze 2 lata temu zaczalem powazne odchudzanie zgubilem 20 kg, tak sie wkrecilem ze zaczalem biegac plywac i cwiczyc na silowni od pol roku jade systematyczne treningi czuje ze mam wiecej miesni, czuje np kaloryfer i każdy "element szesciopaku :)", ale nie widać go i to nei dlatego że jestem zalany fatem.. .tylko dlatego że mam dużo rozciągniętej skóry :/

I SZUKAM SPOSOBU JAK SIE JEJ POZBYC ! Chyba nie musz emowic ze operacja nie wchodzi w gre ? :) PZDR

spartans never retreat! spartans never surrender!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
vinstrol+efka
ludzie nie porównujcię się z zawodowymi kulturystami...
jakby to delikatnie powiedzieć... to zupełnie inny świat

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2040
Profesjonalisci to uzywaja profoesjonalnych srodkow, moze nie do konca legalnych :) Tak jak kolega pisal, efka, wino rowniez clean.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
okiii coool :) widze ze na wycince bede musial zaprzyjaznic sie z tyrotherm'em ;P

a co z ta rozciagnieta skora ?

sogi polecialy

spartans never retreat! spartans never surrender!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Skora wyglada jak wyglada bo "caly" fat i woda jest z pod skory usunieta i dlatego to tak wyglada. Zreszta podczas masy nie lapia oni tak duzo tego fatu

Widac u nich kazde wlukno bo przed samymi zawodami powaznie sie odwadniaja co nie raz prowadzi do problemow zdrowotnych

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
jak dla mnie to niektorzy kulturysci wygladaja lepiej na masie niz "wycieci"

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
techno_boy kwestia gustu Mi sie pro nie podobaja ze wzgledu na brzuchy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Widac u nich kazde wlukno bo przed samymi zawodami powaznie sie odwadniaja co nie raz prowadzi do problemow zdrowotnych

a czasem nawet do zgonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
moze nie napisze ci jak to robia kulturysci ale dam ci link jest tam dziewczyna ktora rowniez schudla 20 kilo i bardzo ladnie wyglada

https://www.sfd.pl/Nesska_w_drodze_do_uzyskania_ładnie_wyrzeźbionej_sylwetki-t346927.html

maly cytacik
Niestety wczesniej skora byla rozciagnieta i teraz jak mi ubylo tych 20kilo rozstepy staly sie bardziej widoczne, wiadomo, ze te ktore juz postaly trudno calkowicie usunac, jest to niestety niemozliwe, mozna tylko zmniejszyc ich widocznosc. Stosuje odpowiedni krem na rostepy i robie sobie naprzemienne zimne i cieple natryski. Fantastyczny zabieg ujedniajacy. Robie sobie tez pilling raz na tydzien. Wiadomo skora juz nie bedzie perfekcyjna po takiej utracie wagi ale mozna sprawic aby wygladala duzo lepiej.

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
sogi polecialy, wielkie dzieki za zainteresowanie tematem!

spartans never retreat! spartans never surrender!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
ilna dzieki za sogacza ;)

spartans never retreat! spartans never surrender!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile dostane za 130kg obciazenia i lawke skosna do ćw.barkow?

Następny temat

Drużyna futbolowa znaczek:) ocencie:D

WHEY premium