SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak jesc by schudnac???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 328
Wiem o ograniczeniach, co dokladnie moge jesc, a czego nie, w jakich ilosciach??
Mam 23 lata, 170 wzrostu, 80kg, malo cwicze z czystego lenistwa, ale zamierzam to zmienic...
Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
poszukaj w archiwum
jest tego b . duzo
i w art si2uela jeste tesz info o tym

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Stary!!! Zwiększ białko kosztem węgli!!! Będziesz chudł noi oczywiście areoby!!!

Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
jak w tytule polecam metodę Montignac "jeść by schudnąć"
opis metody szukaj w tym dziale

pozdrowienia Rożek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może spróbuj dziete cambridge na poczatek.dieta wyczerpujaca ale... dzilajaca przez trzy ygodnie jesz zupki a potem stopniowo przyzwyczajasz sie do jedzenia normalnego.Bardzo skuteczna .schudlam 13 kg bez jojo pozdr,


gucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gucia ile z tego było mięśni a ile tłuszczu ???
Dieta żeby była skuteczna nie możę w ten sposób wycieńczać ...

Dla niećwiczących polecam dietę optymalną ... artykuły wyżej ...


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lil jest to dieta w ktorej wystepuje duzo bialka-tak sa skomponowane zupki. Mnie nie zwiotczaly miesnie.To dieta regeneracyjna . Organizm po niej odzywa.Potem czlowiek ma chec cwiczyc kiedy jest lzejszy o te 10 kg tak bylo ze mna.

Co do diety optymalenej jest to dieta bardzo kontrowersyjna, obciazajaca watrobe (moja przyjaciolka bedac na tej diecie nabawil sie strasznych wypyskow ktore leczyla 3 miesiace) i nie wiadomo moe okazac sie za rok lub 2 ze ta dieta jest bardzo szkodliwa.Radze wszsytkim odchudzajacym uwazac z ta dieta
pozdrawiam

gucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam tę dietę i znam ludzi, którym ta dieta nie pomogła a wręcz zaszkodziła. Wierz mi tam nie ma wystarczającej ilości składników potrzebnych do normalnego funkcjonowania chyba, żę przez cały czas diety będziesz spać).
Co do diety tłusszczowej to proponuję przeczytać artykuł Sonbatego, mówi sam za siebie. :):):)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lil!
Nie wiem skad wzielas te infomacje ale nie wprowadzaj ludzi w blad.
Moze powinnas zaczac najpierw czegos sie dowiedziec na dany temat a dopiero pozniej wyrazac opinie... Sama bylam na tej diecie i jakos nie umarlam schudlam uprawiam sport i pisze.. o wlasnych siłach... bowiem jak sie zapewne orinetujesz duchy nie pisuja na komputerze.Skoro wiec nie jestem duchem ,schudlam 13kg i czuje sie wysmienicie... i to do ciebie nie dociera,to mysle ze moze twoje watpliwej jakosci porady sa podyktowane zwykla zawiścia , bowiem ty nie potrafisz sie zmoblizowac do sensownej diety .
Powodzenia w diecie optymalnej. Z całego serca zycze ci zebys mogla jeszcze dlugo sie ludzic i zeby nie skonczylo sie to dla ciebie tragicznie.
K.

gucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
dieta cmmbridge polega na szmaniu zupek w proszku???

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa "odżywka"

Następny temat

Jak ściągnąć skórę na brzuchu?

Wiecej