SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak jednocześnie spalać tłuszcz i budować mięśnie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
utrzymać wage i redukować tkanke tłuszczową na kożść mięśni
czyli poprostu spalać tłuszcz a robić mięśnie
a w dyspozycj mam roweryk ławeczie do brzuszków
no i oczywiście chciałbym jakięś ćwiczenia robić nie końiecznie na tych przyżądach

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ej prosze niech ktoś mi wysle mailem program treningowy na zrzucenie paru klio próbowałem już wiele razy wiem ze dieta tez potrzebna no i staram sie -jogurty 0% itp.serki chude....etc.
Ale program też potrzebny:(
Nie chce być dużym misiem :)tylko dobrze zbudowanym i wyrzeżbionym mezczyzną:)prosze o porady i programy.z góry dzieki

RUfio333
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jest to możliwe w zasadzie tylko przy dokładnej znajomości funkcjonowania własnego organizmu, wymaga wielu doświadczeń metodą prób i błędów. Dlatego najskuteczniejszą metodą treningową są cykle masa - rzeźba. Biorąc pod uwagę porę roku i twój sprzęt, możesz zacząć od rzeźby - brzuszki (spięcia na ławeczce) rób bezpośrednio po rowerku. Z diety wyeliminuj węglowodany proste - produkty cukiernicze i z białej mąki, owoce ogranicz (1 dziennie).
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Jesli nic nie trenowałeś to każdy praktycznie trening prowadzi do zmian proporcji między mięśniami i tk. tłuszczową, jeśli przy tym waga się nie zmienia to znaczy że rozwijają ci się mięśnie i znika tłuszcz. Ale niestety aby silniej pobudzać rozwój umięśnienia trzeba spożywać dużo kalorii, a to pociąga za sobą również zwiększenie ilości tłuszczu. Kluczem do sukcesu jest jak wspomniał jogger odpowiednia cykliczność, powiązana z odpowiednią dietą.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jogger - masa jednoczesnie spalając tluszcz to bardzo proste - wlasnei sam tak robie - czyli jemy tyl ebialka ile mozemy i ograniczamy ww jak tylko mozemy(itak same sie przybląkają)
dotego naprzykad mozna dorzucic kreatyne i l-karnityne

naprawde to jest mozliwe tylko trzeba wyrzucic te niepotrzebne ww!!!!

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak ja jadłem same bialka to mi napisali ze z miesnie beda mi sie spalac a nie tluszcz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jakos jem i rosne a brzuszek maleje(nabyłem go od gainera)
pozatym apamiętaj ze jedzac "same białko" jez tez ww np w postaci laktozy z mleka

pozdrawiam


ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
"same białko" bzdura...
wiecej w dziale odżywianie...


Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haker - ja odzywiam sei prawie samym bialkeim od pazdziernika i wtymczasie zrobilem 6 cm w lapie - mas zjakies obiekcje???

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
to rozumiem ze w pazdzierniku miałeś 25 cm w łapie a teraz masz 31, no chyba że ładujesz w siebie ogromni ilości koksu, jedno albo drugie, i nie ******l gupot...

ps. białko to może tylko z supli jesz sam tak robie, ale inne posiłki chyba ku.rwa jesz... a tam raczej samego białka nie spożywasz...

znawca ku.rwa


Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ot i sie kluci.......
jem tylko tyle ww co z normalnych domowych posilkow, co siedzi w mleku i twarogu
skoczylem z 29 na 35,5 i koxu niedotknelem - niewiezysz to zapraszam na badanai wątroby

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
" masa jednoczesnie spalając tluszcz to bardzo proste - wlasnei sam tak robie - czyli jemy tyl ebialka ile mozemy i ograniczamy ww jak tylko mozemy"

Zastanów sie 10 razy zanim coś napiszesz. Bo wiekszość Twoich postów to idiotyzmy!! Poczytaj najpierw troche o możliwościach organizmu,przemianach składników pokarmowych itp a potem udzielaj rad!
I Ty chcesz aby Ci odbanować stare konto ?????

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-03-09 14:22:47
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

otręby pszenne albo owsiane kore lepsze

Następny temat

Muszę urosnąć!!!

Wiecej