SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak go pokonać

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Patrzcie mam pytanko.Wale po worku i mam sparingi z qmplem jest mlodszy ale zato wyzszy i ma dluzsze rece.Spokojnie jak chce to moge w niego wjechac i po sprawie ale nie na tym rzecz polega walimy sie bardziej technicznie nie w stylu o ty*****u *** mu lepe i zjezdza albo ciach mu w bebech i sie sklada.Dokladnie chodzi o to ze koles ma rece dlugie i bierze mnie na dystans ma wyprostowana prawa reke i ciezko dojs do niego,no chyba ze mu za******le w ta lape i lewego w brzuch.ale jak wiecie moze jak go obejsc zeby nie robic mu fest krzywdy on jest poczatkujacy.Dzieki

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie uwazam tego za nieskuteczne. Uwazam, ze:
1)nie ma sensu opierac sie na jednej technice, ktora zreszta moze wyjsc, a moze nie
2)tak jak napisalem - wystawiamy sie na wiele potencjalnych mozliwosci ataku
3)przeciwnik nie musi stac i patrzec jak krecimy piruety wokól niego. ma wystarczajacy czas reakcji - (ok. 2 sekundy) aby wyprzedzic atak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 865
spróbuj do niego szybko wystartować-powinien wdety zgiąć ręce i trzymać gardę blisko ryja a ty go w tedy w bebech. jeśli ci się uda do niego podejść to staraj się nie odchodzić(napieraj idochodz jak on sie cofa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Panowie napiszcie mi jak byscie sie zachowali.

Mialem ostatnio przygode.Bedac w barze jakis koles powiedzial bramkarzowi ze ja mowilem ze on sie ciula jak***** i ze wali cepy.Ale ja nic nie gadalem.No i siedze sobie i podchodzi jeden i mowi chodzno ja ok.siadaj do boksu siadam patrze siedzi ten co niby na niego mowilem i zaczyna mi gadac.Ze mi w******li itp.Patrze a tu przychodza kolesie i siadaja kolo nas.Mowia ze mnie wywioza zabija,a ja oparlem sie i spalem :) jak cos mowili o wywozce to ja mowie spoko i nic.To gadaki ze jestem twardy.Chcieli mnie cygareta przypalic ale mu reke odsunalem to sie w****il i mi zaczal ciulac po plecach.Ja nic.Kazali mi *******lac to mowie ok. ale nie wyjde bo mnie za***ia se mysle ide do klopa.Wychodze patrze stoja w klopie.No i znow do mnie rozbieraj spodnie mowie nie ma szans i nic stoje dalej potem zesmy gadali i jeden zaczal mi nap*****lac a ja nic walil po schabach.Wyszli i poszli na dwor mowie poczekam az wroca wrocili to ja z baru i ****a *******laka do dom.Napiszcie jak mnie oceniacie i jak sami byscie sie zachowali jak martretuje was 5 goryli a ja sam .Pozdrowionka.

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy dobrze zrobiłeś w sumie przeżyłeś więc dobrze ale mogło to się inaczej skończyć...
ale sog za szacunku godną cierpliwość
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jak jest 5 tepych goryli a ty sam to jednym wyjsciem jest wyjscie ,innym słowami trza spier****.

"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Sog nie dotarł :(

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Mniej przeklinaj bo kontekst sie gorzej lapie.
Nic nie mogles zrobic wiecej raczej. Trudno spekulowac ...

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jak go pokonac? Skracaj dystans do konca, zejscia obejscia itp. i wal w pol dystansie. Albo w klinczu. Muisz szybciej sie poruszac od niego.


On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Dzieki masz racje mniek przeklinac.Mowisz wpol dystansie ok.

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedys byłem na zajęciach ATK u mojego dobrego kolegi Jacka.Kiedy tak sobie obserwowalem ich trening .. w pewnym momencie w drzwiach wejściowych na sale treningową pojawił się nasz kolega Krzysztof ( na pierwszy rzut oka widać było że nie był u fryzjera ponad 3 miesiące - włosy stały mu dęba jak przysłowiowy narząd w zwodzie ). Kiedy to mój kolega Jacek był w parterze - bo przyciskał go zawzięty jak zwykle trener ATK, spojrzał w stronę drzwi i zaczął się śmiać. Trener był tym bardzo zdziwiony. Ale co w tym najśmieszniejsze - nasz kolega Krzysztof chciał zaciągnąć informacji od trenera ATK - jaki był tego skutek ?? ... trudno było przewidzieć ale ku naszemu zdziwieniu jeździł po parkiecie jak (przepraszam za słowo)kopana szmata.Krzysztof po treninu był bardzo zadowolony z tego miłego jeżdżenia po parkiecie, poczul sie wyróżniony i nobilitowany, ponieważ dostał unikalny wpi....al od mistrza Full Contactu. Jest to unikalny styl walki niemieckich i japońskich oddziałów specjalnych(GSG-9).Mistrz sam osobiście szkolił się w Japoni,trenując najpierw karate-gdzie nie miał sobie równych na turniejach karate full-contact. Zmienił styl za namową trenera Nakayama. Następnie był wielokrotnym mistrzem karate full-contact Europy i świata.Apropo krzysztofa-ma 33 lata i jest teraz fighterem ulicznym.Pozdrawiamy wszystkich sympatyków sportów walki,wkrótce powstanie strona o wielkim figterze-Krzysztofie,będą zawarte zdjęcia z pokazów i zawodów Krzysztofa.


Wysypisko to jest mój dom, tam gdzie ucze się walczyć z codziennym losem oraz z mendami które mnie zaczepiają i chcą się ze mną bić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pierwszych sekundach walki w lec na niego odrazu z piesciami gosc sie zakryje bo nie bedzie widział co ma robic i teraz zostało wszystko do ciebie aby zwycizyc jak spieprzysz to trudno pare sieniaków bedzie (do wesela sie zagoi)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do trenujących kick-boxing;-)))

Następny temat

Kilka mitów o taekwondo

WHEY premium