SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dobrac suplementacje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Chcialbym dobrac juz odzywki na nastepny cykl, wlasnie skonczylem poprzedni cykl (hyper fusion, bcaa, i hmbolon) ale nie byl on odpowiednio dla mnie dobrany. Slyszalem ze duzo lepsze rezultaty uzyskalbym na odzywce weglowodanowo bialkowej, bcaa, i kreatynie, do tego jakis no-booster. Slyszalem tez ze musze dobierac odzywki przewaznie na bazie bialek i aminokwasow. Czy to prawda? Co z tego wybrac, oczywiscie im taniej tym lepiej, ale bez przesady, rosnac tez musi :) Zaznaczam ze odzywki te zaczne stosowac dopiero za miesiac po przerwie.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak aktualnej

Wiek: 20

Waga: 83

Wzrost: 186

Cel cyklu: Masa miesniowa

stosowane już wcześniej suplementy : HMB HMBolon HyperFusion BCAA

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: HMB HMBolon HyperFusion BCAA

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: 200-300zł

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 3 misiace

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Kazeina przed snem jak najbardziej.Z gainerem sie wstrzymaj jeszcze.Dopracuj diete(zapotrzebowanie)-dobrze ze juz zmieniasz nawyki zywieniowe, ale jesli bedziesz mial zle ustawiony bilans kaloryczny to i tak nie bedziesz nabieral masy.Musisz sobie z gory ustalic ile bialka ,wegli i tluszczy zjesc w ciagu dnia i potem zamienic to na produkty,ktore chcesz spozyc i na koniec dzielisz to na 5-7 posilkow.Pamietaj zeby w posilkach okolotreningowych unikac tluszczy i blonnika , a na wieczor weglowodanow.Tluszczy nie mozesz ograniczyc za bardzo bo one sa bardzo potrzebne (zdrowe)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ten też nie będzie staż 3 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 410 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
dieta jest?

dziekuje tym co są i byli, p******e tych co sie odwrocili

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
wklej diete ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
no wlasnie tu jest problem, pracuje, nie ma mnie w domu ok 11 godzin dziennie, pracuje na 3 zmiany, 1 zmiana trwa tydzien, wiec posilki o ustalonej porze odpadaja, nastepna sprawa to to ze na miejsce pracy nie moge wnosic doslownie nic oprocz portwela i identyfikatora, mam tylko krotka przerwe w ciagu ktorej moge sobie zjesc kanapki ktore sobie przygotuje w domu. Slyszalem ze wlasnie w takiej sytuacji najodpowiedniejsza jest odzywka weglowodanowo-bialkowa, po takim posilku mozna sobie wypic odzywke i jako tako poprawi ona jakosc posilku...

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
doradzi ktos? ;)

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Naprawde w Ciagu 11 godzin jedynie raz dasz rade cos zjesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
najpierw oblicz zapotrzebowanie , rozdziel odp ilosc bialek , wegli i tluszczu , podziel to na 5 -6 posilkow i postaraj sie jak najbardziej dopasowac do godz pracy (np zaczynasz prace o 12,wstajesz o zjadasz sniadanie ,potem przed sama praca zjadasz posilek , w pracy zajadasz np orzechy a w przerwie zjadasz kolejny posilek i tak samo zaraz po pracy i jeszcze posilek wieczorny - i oto masz 5 posilkow!!)
Nawt jak pracujesz 12 godzin i na zmiany to da sie dopasowac dietke.O suplementach zapomnij na razie bo bez odp diety to nic ci nie da.Mozesz pomyslec o jakims dobrym gainerze 50:50 i pic go raz dziennie , ale nie mozesz zastepowac wiekszosci posilkow odzywka.
Oblicz to zapotrzebowanie i podziel jak mowie i wklej to , zaraz ci cos doeradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
najpierw oblicz zapotrzebowanie , rozdziel odp ilosc bialek , wegli i tluszczu , podziel to na 5 -6 posilkow i postaraj sie jak najbardziej dopasowac do godz pracy (np zaczynasz prace o 12,wstajesz o zjadasz sniadanie ,potem przed sama praca zjadasz posilek , w pracy zajadasz np orzechy a w przerwie zjadasz kolejny posilek i tak samo zaraz po pracy i jeszcze posilek wieczorny - i oto masz 5 posilkow!!)



Robie na magazynie, jak bym tylko wlozyl cos do ust w czasie pracy, moglbym sie juz pozegnac z robota, byloby ze podbieram jedzenie z palet, i ludzie leca za to kilka razy w miesiacu, przerwa trwa jakies 20 minut, przez ten czas ledwo wyrobie sie z kanapkami. Wiec wychodzi na to ze zjem dobre sniadanie, w robocie przerwa i jakies kanapki, i po robocie posilek, o 5 posilkach nie ma mowy, chyba ze wpychal bym na sile co godzine po robocie ale nie wiem czy jest w tym sens... ;/

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
kolego oni za badrdzo pojęcia o pracy nie mają jedz te kanapki wsadź w nie mięso a w domu staraj sie nadrobić posiłki ile możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
czyli narazie supli zadnych nie dodawac? Gainera zadnego? Myslalem o mutant mass. Lykal bym sobie w przerwie w pracy, i ogolnie miedzy posilkami.

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa pompa

Następny temat

co wybrac

WHEY premium