SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Jak dlugo trening z wysoka intensywnością?

Wysłana -
Część. Mam takie pytanie. Ogólnie pierwszy kontakt z silownia mialem w styczniu 2017 roku. Byl to trening czesto 4 x w tyg w piwnicznych warunkach. Malo wiedziałem i raczej trening i dieta byly mocno do poprawy. W grudniu 2017 zapisalem sie na profesjonalna siłownię i jechałem jakos 3 miesiące rowniez push pull x4 jednak rowniez bez liczenia az tak kcal. Od marca przeszedłem na fbw x3 z dieta na 100% i dobrym treningiem. W tym miesiącu przeszedlem na mase ale trening ten sam . od 4 miesięcy trening na duzych ciężarach i nie opuscilem zadnego treningu. Czy dobrym ruchem bedzie jesZcze tydzien pociagnac pozniej 2 tygodnie zrobic trening 3x taki sam ale ciezary 50% okilo 15 powtórzeń a w lipcu przejsc na 4 dniowy push pull sila hipertrofia dosc duze ciężary?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jak najbardziej mozesz tego typu deload sobie zastosować,
mozesz tez z 8-10 dni calkowicie odpoczac od ciezarow i zregenerowac sie w pelni
Wysłana -
Chodze w pon sr i piatki. Widzialem ze za tydzien w piatek nie będę mogl isc jak również w sobote i niedzielę. Wiec poszedlem dzisiaj i wyszlo 4xfbw w tym tyg. Wiem, glupi byłem bo cały trening wogole sili nie miałem. Nauczylo mnie to ze jesli wiem ze przepadnie mi 1 trening to nie trzeba go nadrabiać. Taka nauczka.

Wracając dontematu jest jakis schemat po jakim czasie trzeba sobie odpocząć albo obniżyć intensywność i kg dosc znacznie czy trzeba sluchac ciala?
Wysłana -
Najlepiej słuchać swojego ciała ono daje najlpsze sygnały. Nie każdy potrzebuje tak często luzu trenigoego czy przerw.
Wysłana -
jw jest to dosc indywidualna sprawa.
ja nauczyles sie traktowac wszelkie dlugie weekendy, urlopy, jako wlasnie ten czas na odpoczynek.
nie mysle wtedy o silce, robie luz w diecie i nie marnuje sobie urlopu na to, by myslec, gdzie w miescie do ktorego wyjezdzam zrobie klate, czy gdzie bede mogl dobrze zjesc, dietetycznie

nie jestesmy zawodowcami i nasze zycie powinno byc na pierwszym miejscu a silka powinna byc w to w komponowana.
jak wkomponujemy zycie w silke to bedzie ciezko nam ze wszystkim
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź