SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak cwiczycie na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4531

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
siemka mam takie pytanie/ prozbe byscie tutaj wpisywali sie czy cwiczycie w bluzie (by utrzymac miesien w cieple) czy bardziej preferujecie cwiczenie bez niej
z góry dzieki

dlaczego? ludzie tak bardzo nienawidzą, dlaczego tak bardzo się wstydzą....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
Ja np. cwicze w bluzie poniewaz bluza utrzymuje miesien w cielple czyli lepiej pracuje i szybciej przemienia tłuszcz w energie. i takze lepiej reaguje na cwicenie

dlaczego? ludzie tak bardzo nienawidzą, dlaczego tak bardzo się wstydzą....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
jak bym cwiczyl w bluzie to bym sie ugotowal...... bleh, wogole caly spocony... z tego co widzialem jak chodzilem na profesjonalna to jakos nikt nie cwiczyl w bluzie tylko w krotkim rekawku..

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
tak samo uwazam jak dev86


Zmieniony przez - Suchy. w dniu 2004-09-01 13:57:15

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5047
JA W ZESZŁYM ROKU ĆWICZYŁEM W PIWNICY PIŹDZIAŁOO JAK CHOLERA ĆWICZYŁEM W DWÓCH BLUZACH O W CZAPCE W NAJZIMNIEJSZE DNI

Zmieniony przez - POLCIUSZEK w dniu 2004-09-01 15:08:15

polciuszek mówi NIE dla spamerów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ciepło to bez koszulki, jak zimno to czasami w bluzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez bluzy zeby zaszpanowac przed laskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1350
lato - bez bluzy bo bym sie chyba stopił. mając tylko koszulke jestem cały mokry a w bluzie to wogóle bym nie wytrzymał, nawet nie ćwicząc jest gorąco.

zima - siłka w piwnicy wiec jak piździ to bluza obowiązkowo bo odmrozeń można dostać a jak jest tak średnio zimo to raczej krótki rekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Kiedy ćwicze na siłce to nie wazne czy lato czy zima zawsze w kurtce szaliku i czapce no i obowiązkowo rękawiczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
latem bez koszulki zebym widzial w lustrze wszystkie miesnie jak sie ladie napinaja a zima to mama po 2 bluzy szalik czasem obowiazkowo czapka i rekawiczki zeby mi rece do gryfu nie przymarzly

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Ja niewiem jak mozna ćwiczyć w bluzie
Ja ćwicze w piewnicy i nawet jak jest zima to niemam najmniejszych problemów z zimnem.Owszem kiedy przychodze do siłowni to jest mi na początku zimno ale kiedy sie rozgrzeje to wogóle nie czuje zimna.Jest akurat wsam raz

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez większość roku ćwicze w koszulce
W zimie w długich dresowych spodniach i koszulce,chłodno mi jest tylko przez moment,jak się rozgrzeje to jest gorąco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piosenka

Następny temat

ile razy w tygodniu sie kompiecie

WHEY premium