SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak by tu przytyć :(???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 593
Witam wszystkich! Pewnie nie raz był ten temat już przerabiany... ale mam pare pytań... Jestem dosyć szczupły, mam już taką głupią przemiane materii że by przytyć musze żreć cały dzień, a i tak wystarczy pare dni (np. jakiś wyjazd) żeby spaść spowrotem :(... Czy są jakieś środki na przybranie na wadze? Można coś takiego kupić (i gdzie)? I czy przez to (ćwicząc na siłowni i biegając) nie strace rzeźby (bo tą mam ok :)? Jestem troche zielony w tych klimatach więc bądźcie wyrozumiali :). Zwykłe jedzenie nie za wiele mi chyba da ale jakieś rady w tej dziedzinie też z chęcią posłucham :). No to chyba tyle... Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Poczytaj sobie : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058&forum_id=10&t_orig=8345&forum_title=Od�ywianie&M=Fałsz&S=Prawda 
Z racji przemiany mozesz kupic gainera czyli odzywke bialkowo-weglowodanowa i popijac to zawsze kiedy nie masz czasu na posilek. Jesli do takiej przemiany jaka masz dodajesz jeszcze bieganie to doprawdy ciezko bedzie Ci cos przybrac. Pozdrawiam

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 593
Aaa... zapomniałem! Sterydy raczej nie wchodzą w gre :)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
BARDZO SŁUSZNIE ! Nie proponuje Ci zadnych sterydow, gainer to odzywka ktora kupisz w kazdym sklepie dla sportowcow.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Podstawa to dobra dieta, na wyjazdach mozesz ja uzupelnic gainerem-do dwoch posilkow-wtedy nie powiniennes miec spadkow. Staraj sie jesc min 5-6 posilkow dziennie. Nie napisales ile wazysz, ale optymalnie spozywaj 2g bialka (zwierzecego)/kg ciala + min.5-6g ww (zlozonych)/kg ciala. Rozpisane diety poszukaj w wyszukiwarce, napewno odpowiednia znajdziesz-ja i wiele osob takowe pisalo. Powodzenia

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 593
Wielkie dzięki :)! Hmm... mam jeszcze jedno pytanko - który garnier byście polecili w mojej sytuacji (bo z tego co wiem to jest tego cała masa)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Hard Body Gainer 3600 MLO
Super Mas Professional Hi Tec

NA mnie te 2 działały bardzo dobrze.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 593
Ehh... ale odjechaną literówke odwaliłem :). Ok to biegać nie będę i spróbuje z tymi gainerami... Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki )!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

o herbacie

Następny temat

prosze o pomoc w ulozeniu diety

Wiecej