SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac metanabol (cykle)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Kiedyś był taki post na sfd, dosyc stary tytuł chyba w obronie metanabolu czy jakoś tak, tam właśnie zostało uwzględnione stosowanie metanabolu(w celach medycznych) w dawkach 10-15mg/ED przez 12-16tygodni. Jednak uważam, że taki dawkowanie nie przyniesie dość wymiernego efektu.[/i]
Moj znajomy kilka lat temu robil cykl metanabolem przez ponad 3miesiace w dawce 10mg dziennie,bardzo duzo przyszło mu na wadze,bo w szczytowym momencie ponad 15kg fakt,ze on wogole nie cwiczyl
i ta masa to tylko tluszcz i woda,ale gdyby cwiczyl mysle,ze efekty by byly zadawalajace.Jeszcze jeden przypadek podobny do pierwszego z tym,ze innemu znajomemu przyszło 12kg fatu i wody.W obu przypadkach "masa" zachowywala sie(nie robili wiecej zadnych cykli) przez kolejne lata!
Ten pierwszy zrobil proby watrobowe i wszystko bylo w porzadku(oczywiscie nie mozna sie tym sugierowac ze taki sposob brania jest mniej szkodliwy,bo co jednemu pomoze innemu moze zaszkodzic)

Chociaż uważam, że stosowanie 10-15mg/ED w nawet podzielonych dawkach nie wywoła za bardzo blokady własnej produkcji testosteronu, mogę to stwierdzić po własnej praktyce

Nie mowie,ze taki sposob jest zly,a nawet sie zgodze ze w/w sposob nie wplywa znacznie na redukcje wlasnego testa,bo tez praktykowalem jak i rowniez praktykowalem sposob skakania z 5mg-25mg/ed i rowniez nie odczuwalem problemow zwiazanych z wydzielaniem wlasnego testa.

Marcelq a robiles pozniej badania na poziom tescia i proby watrobowe?
Nawet jezeli,to i tak sa to tylko indywidualne wyniki i zeby dokładnie spr.ktory cykl bardziej lub mniej szkodzi nalezaloby przeprowadzic badania na kilkunastu osobach o zblizonych cechach fizycznych,zblizonym trybie zycia,diecie,stazu trennigowego i samego trenningu...itd.

I tak w wiekszosci przypadkow układane tutaj cykle sa raczej bardziej załozeniem teoretycznym,a w praktyce roznie to moze byc z roznymi osobami-wiekszosc osob nie chodzi po cyklu na kompleksowe badania,nie sprawdza jak tam sie trzyma poziom wlasnego testosteronu,jak serduszko pika,i watroba działa.Ale napewno nie mozna powiedziec,ze mozna sobie mete czy inny srodek dawkowac i brac na sposoby jakie sie tam wymysli,bo to mogloby prowadzic do braku pozadanego efektu lub tez smierci(tak skrajnie mowie)
Posta zalozylem po to zeby mniej sie pojawialo nowych(jednak chyba na to nie ma rady)z pytaniem "jak jesc mete" Dalem kilka propozycji do wyboru przedewszystkim dla osob zielonych w temacie chociaz nie tylko,zeby nie jedli metki jak popadnie,ale nie gwarantuje i nieobiecuje ze po tym czy tamtym cyklu nie zablokuje sie ktos lub nie uszkodzi sobie watroby.
Pozdrowki.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Troche sie wzielo z kursywa napisało

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Post (do poki nikt nie napisze mozna edytowac)

Co do cykli to 12 tygodni na metce to nieporozumienie, staramy sie z cyklu wyciagnac jak najwiecej przy jak najmniejszych skutkach ubocznych...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wiesz w takim układzie to mozemy dyskutować 100lat
Co do blokowania wydzielania własnego testosteronu w dawkach 10-15mg/ED, osobiście nigdy nie robiłem zadnych badań pod tym kątem lecz słyszałem relacje wielu ludzi oraz widziałem wyniki badan przed jak i po cyklu. Z wyników jasno można było wywnioskować, iż poziom testosteronu nie uległ znacznej zmianie, a co najciekawsze zaobserwowałem, że w kilku przypadkach poziom testosteronu po cyklu był nieco wyższy niż przed cyklem.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
dopoki mialo byc.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Wiesz w takim układzie to mozemy dyskutować 100lat
Zgadza sie Marcelq

Co do cykli to 12 tygodni na metce to nieporozumienie, staramy sie z cyklu wyciagnac jak najwiecej przy jak najmniejszych skutkach ubocznych...

Możesz mi to wytłumaczyc Aleks,bo nie rozumiem chyba. Podałem przeciez przykład stosowania metanabolu przez okres 14tyg.po którym zostaly przeprowadzone proby watrobowe i wszystko było w normie.
Z tego co mi wiadomo to lekarze jeżeli kuracja 14tyg.przyniosla porzadane skutki po miesiecznej przerwie i przeprowadzonym badaniu watroby kontynuluja leczenie przez kolejne 2-3mc.
Na forum można się spotkac z propozycjami cyklu podobnymi do cyklu nr.3 przedstawionego przezemnie,w przyblizeniu składa się on z około 200tab.które zostaja połkniete w ciagu 6tyg.
Te samo ilosc tab. Czyli około 200 zjada się w cyklu 14tyg. z tym,ze w miejszych dawkach dziennych,pytanie:który może bardziej zaszkodzic? Cykl krotszy,w którym watroba zostanie zbabardowana duza iloscia tab. Czy cykl dluzszy,ale babardowany znacznie mniejsza altyreria jednak przez dluzszy czas?

Pewnie ile ludzi tyle racji.
1

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
14 tygodni na oralach??? zolty zrobisz sie po góra 10-ciu

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Nie wydaje mnie sie

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
powiesz to typkowi ktory zglosi sie do dopingu po pobycie w szpitalu spowodowanym Twoją rozpiska??? pozatym jak juz sie truc to szybko i konkretnie a nie dlugo i lajtowo...przemsyl moje slowa
1

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Jakieś dziwne rzeczy tu przeczytałem,

albo jestem zmęczony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pyatnko o odblok.

Następny temat

jakby ktos pomogl byloby milo :)

WHEY premium