SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie: Jak dawkowac kreatyne tzn. w jakich porach i co trzeba najlepiej z nia brac (slyszalem ze dobrze jest pic wtedy sok winogronowy) i z jaka odzywka ja laczyc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli chcesz zeby ci poszlo na maxa na mase to wez kreatyne z odzywka weglowodanowa, ja osobiscie biore zawsze z odzywka bialkowa i i tak niezle mnie dop*****la. W jakich dawkach masz brac niemusze ci muwic bo to masz rozpisane na opakowaniu. Pamietaj jednak o najwazniejszej zeczy w czasie brania kreatyny - muszisz pic ile wlezie wody. Zwlaszcza na treningu, to niepowinno byc trudne oniewaz na kreatynie chce sie pic. Po nasyceniu rob tak: przed silownia wez kreatyne, na silowni pij duzo wody,im wiecej wypijesz tym bardziej spuchniesz, potem zeby to niespadlo musisz odrazu po treaningu wypic odzywke bialkowa lub weglowodanowa, i godzina po silowni znow kreatynka. To naprawde dziala jezeli sie zastosujesz, bedziesz pil duzo wody i chociaz 2 razy dziennie bral odzywke ( przymusowy raz odrazu po treningu ) to obiecuje ci ze bedziesz mial efekty. Mi przyszlo po takim cyklu 8 kg masy miesniowej i 10 kg na klatke.

RZEZBA SILA MASA ZRYW




FruGi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19976
ja biore 5g rano zaraz jak wstane i 5g 20 min po teningu. Wszytsko z ponad 0.5l soku winogronowego

Pozdrawiam
Roland
1

Pozdrawiam
Roland

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Ja biore 5g przez treningiem, po trenignu gainera i za godzine znowu 5g kreatyny.Koledzy mowia ze juz spuchlem.No i chyba tak jest.Dopiero 3 tygodnie uzywam.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna to kolejna bujda?

Następny temat

Dibencozide ?

WHEY premium