SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 666 z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem z masa (waze 63 kg na 183 cm!) dlatego zdecydowalem sie na zakup kreatyny (Olimp 200 tabletek) o raz gainera TopMass Olimpu. Jak uwazacie , czy jest to dobre polaczenie? Jak to brac ? kiedy , w jakich ilosciach , z czym (slyszalem cos o glukozie do kreatyny)A moze cos jeszcze do tego wziasc? Za pomoc z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj chyba zly dzial wybralem ale niech juz tu zostanie oki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Często mówi się, że bierze się gram kreatyny na kilogram ciała dziennie, ale ostatnimi czasy jeden z forumowiczów poinformował mnie, że bierze 30 gram dziennie!! Więc wybór należy do Ciebie)))))
powodzenia

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Szaba jesli nie wies to nie pisz.
Wejdz na pierwsza strone, masz temat: Najczesciej zadawane pytania FAQ, tam znajdziesz odpowiedz.
Pozdrowka
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Do rika:
Przeczytałem i doszedłem do wniosku, że mam rację!!! Powinno się brać mniej więcej gram kreatyny na kilogram ciała!!
To, że napisałem, ze jeden z forumowiczów brał 30 gram, to była ciekawostka, nawet dla mnie jak się o tym dowiedziałem!!!
A to, że ma sobie wybrać, to było w formie żartu,kończąc to czymś takim ")))))" więc nie wiem o co Ci chodzi!!
Chętnie z Tobą ten temat przedyskutuje!!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra no to ja wam coś pokaże
"Uwaga: przyjmowanie większych dawek kreatyny niż jest zalecane mija się z celem. Im więcej kreatyny przyjmujemy, tym więcej organizm jej wydala. A wiec jeśli w fazie podtrzymującej przyjmować będziemy np. 20g suplementu wówczas efekty będą gorsze niż gdybyśmy przyjmowali zalecane 5-10g."

Jest to wypowiedź PCHORA w tym właśnie FAQ-u. Pisze że zalecane jest np. 5 - 10g i gdzie tam pisze że 1 gram na 1 kg masy ciała. Według tego jak waże 72 kg to musze dziennie zjadać 72 g kreatyny. A inni pisza że wystarcza im na cykl 300 g. Coś poje**liście. Lepiej dokładnie poczytajcie ten FAQ


Pozdrowienia Lunatic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie gdyby brać 1gr na 1 kg to by sie szybko zbankrutowało.Brać jak pisze Lunatic i wszystko bedzie ok.

Narazie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
O sorry, macie rację!!!! Ma być 1 gram na 10 kilogramów ciała. Przepraszam Cię rik i oddaje Ci honor. Reszcie też!!
pozdrawiam

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Szaba fajnie ze sie scioles, nie ma problemu.
pozdrawiam
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Od początku miałem na myśli 1 gram na 10 kilo, tylko jakoś tak się napisało!!
pozdrawiam

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB tylko jakie

Następny temat

GLUTAMINA RAZ JESZCZE

Wiecej