SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać białko i BCAA ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 241
mam 18 lat, 182 cm wzrostu, 67 kg wagi. Cwicze w domu od 2 lat. 3 razy w tygodniu. Poza tym 2 razy w tyg mam treningi w klubie pilki noznej, glownie biegowe. Nie mam zadnej diety i nic nigdy nie bralem. Chce sobie kupic jakas odzywke na przyrost masy, tak zeby dojsc do 75 kg. Myslalem o Trec Mass XXL co o tym sadzicie?? Jak macie jakies inne odzywki piszcie.
Mam jeszcze jedno pyt jak zaczne brac jakas odzywke na mase i po osiagnietym efekcie przestane to i masa mi spadnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
1. Ankieta musi byc

co moge ogolnie

wszystko u Ciebie będzie chodzić o kalorie

jak będziesz przyjmował za mało niż potrzebujesz - nic nie zrobisz
także gainery itp. mogą pomóc w podbiciu kalorii, ale nic wiecej (zastępujesz jedznie) jak skończysz jeść, to znowu będziesz miał za mało kalorii

więc jak się domyślasz, będzie spadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 241
a jaka odzywke polecasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
napisał Ci-podstawa to ankieta działu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
ankieta podstawa i załóż nowy temat, wtedy będzie bardziej widoczne co i jak i kto :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 241
jaka ankieta?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 12 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53
Właśnie sobie zamówiłem białko Olimp https://www.pbc24.pl/product-zul-3604-Pure-Whey-Isolate-95-600g.html w super promocji. Korzystał ktoś? Jak wyglądało dawkowanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę zrobić mix ?

Następny temat

Którą wybrać,a może jakoś to polączyc co radzicie,KREATYNA?

Wiecej