SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Czy podciaganie sztangi w opadzie jest jest kilerem dla kregoslupa.Przecierz w takiej pozycji trzeba ustac kilkdziesiat sekund a ciezar robi swoje!

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
lubie takie pytania.wszystko,co zwiazane jest z dzwiganiem ciezarow moze byc przyczyna wielu dolegliwosci,jesli nie bedziemy przesrzegac prawidlowej techniki cwiczen.skoro masz takie obawy,to lepiej od razu wykop sobie dol,po co masz sie meczyc--zartowalem!



Zmieniony przez - hardgainer w dniu 01-06-30 01:29:25

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To trzeba miec mocne plecy - po to jest to cwiczenie.
Zreszta ustaw plecy pod niewielkim katem, wtedy bedzie latwiej.
A ze ciezkie - pewnie i dlatego tak niesamowicie skuteczne.



bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Wczoraj to zrobielem i dzis bolala mnie pupcia troche.Nie wspomne juz o calym ciele.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
w ramach treningu co prawda judo ale na sile na plecy robie czesto cos podobnego......... to znaczy kladziesz sie na laweczce a sztange masz pod nia ktos trzyma ci nogi i podciagasz sztange do lawki........ niezle wchodzi na plecy.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale wtedy nie pracuja Ci cale plecy - nie pracuje prostownik grzbietu, nie pracuje (przynajmniej tak silnie) srodkowa czesc miesnia czworobocznego - ktory jak sie rozwinie w tej czesci wyglada niesamowicie.
Jezeli chodzi o ogromna mase plecow - to tylko w pochyleniu.
Zreszta zobacz plecy Doriana - jak do tej pory IMHO najlepsze w tym biznesie - wlasnie dzieki podciaganiu sztangi w opadzie.


bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
a podciaganie na drazku za glowa???? - to i ciagi na laweczce nie obciazaja chyba kregoslupa.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sciaganie drazka za glowe jest ruchem nienaturalnym - podobnie jak wyciskanie zza karku - istnieje mozliwosc uszkodzenia delikatnej struktury stawu barkowego i karku.

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
wlasnie ostatnio chyba cos sobie zrobilem z prawym barkiem po wyciskaniu sztangi zza glowy siedzac (z oparciem) na laweczce......... zawsze mialem troche slabsza lewa reke a teraz przy wyciskaniu lezac prawa mi zostawala i nie moglem podniesc wszystkich powtorzen juz drugiej serii (mam je ulozone progresywnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć
właśnie, skoro już jesteśmy przy podciąganiu sztangi w opadzie to mam pytanie do BST (lub innych dobrze zorientowanych) - czy lepiej jest to robić podchwytem czy nachwytem? widziałem u mnie na siłowni robiących i tak i tak, ale dla mnie podchwyt za bardzo jakoś napręża przedramiona...
dzięki i pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"

Zmieniony przez - Pite(r) w dniu 2001-07-11 08:36:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan HIT dla zaawansowanego

Następny temat

PIERWSZE RAZ!!!

Wiecej