SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Jak ćwiczyć by mieć płaski i wyrzeźbiony brzuch ????

Wysłana -

Jak ćwiczyć by mieć płaski i wyrzeźbiony brzuch ????

Sliwa
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Duzo i ciezko...
Wysłana -
dokładnie
Wysłana -
aeroby+dieta+cwiczenia
Wysłana -
aeroby+dieta+cwiczenia+(...)+archiwum..
Pozdrowiam
Wysłana -
A tak na poważnie to może ja spróbije ci pomóc. Brzuch ćwicz codziennie. Rób 3 ćwiczenia po 4 serie. Liczba powtórzeń jest zależna od twoich możliwości, ogólnie ćwicz do oporu, czyli do momentu gdzy już nie jesteś w stanie zrobić więcej skłonów. Skłony nie mają być głęboki, mają być to szybkie krótki spięcia.
Wysłana -
xilent:uwazasz ze mysmy sobie jaja robili?
nie osiagniesz dobrej rzezby na brzuchu bez aerobow i dietki.same cwiczenia to nie wszystko.
a jesli chodzi o szczegoly to zapraszamy do archiwum-tam jest tego multum.

------------
Pozdrawiam
bethon
Wysłana -
Ja szczerze mówiąc żadnej diety nie stosowałem nigdy, a mój brzuch jest naprawde bardzo dobrze wyrzeźbiony. Opieram się tylko na ćwiczeniach.
Wysłana -
Może Tobie nie jest potrzebna dieta-moze jesteś cudem genetyki i mistrzem świata w przemianie materii,ale nie doradzaj głupot koledze-bez właściwej diety mozesz trenować bez przerwy i nie mieć płaskiego i wyrazistego brzucha.Zastanów sie zanim coś piszesz,bo wielu nie jest zorientowanych i bierze sobie takie pseudoporady do serca,a potem mówi,że nie może zbudowac sylwetki i sięga po koksy,albo przestaje ćwiczyć,bo spotyka ich zawód.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail
Wysłana -
Nie gniewaj się,ale należy brać poprawkę na niewiedzę czytających(wielu)-Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail
Wysłana -
Być może moja dieta jest właściwa, ale ja jej nie układałem pod kątem kulturystyki. Zawsze ćwiczyłem bardzo solidnie swój brzuch, a moja dieta jest być może odpowienia.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź