SFD.pl Sztuki Walki Baza klubów Sztuk Walki

Dodaj odpowiedź

Jaką sztuke/sport walki wybrać?

Temat przeniesiony z 'Mieszane sztuki walki - MMA' przez: natolin
Wysłana -
"Jaką sztuke/sport walki wybrać?" - Tego typu pytanie trafia prawie codziennie na forum.
Kiedy ktoś wreszcie zrobi podwieszony post na ten temat?

W którym doradzało by sie ludziom i były by odpowiedzi na podstawowe pytania. Np. Po co chcesz ćwiczyć, na czym Ci najbardziej zależy. i Odp: Jeśli na samoobronie to wybierz to lub to itp...

lub... Jesli masz taką budowe ciało to bardziej bedziesz pasował do tej sztuki/sportu walki...

Mam nadzieje, ze popieracie i rozumiecie o co mi chodzi. :-]
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Może głównie dlatego że do podwieszonych postów prawie nikt nie zagląda
Wysłana -
No ale jak ktos napisze taki sam temat jak w podwieszonym poscie to sie go tam skieruje i potem skasuje jego post, ktory tylko zaśmieca i przepełnia forum.
Wysłana -
pamietam byl taki post ale nic nie dal

dzisiaj nie mam czasu ale jutro pogadam z innymi modami nad zalozeniem osobnego dzialu zatytulowanego"Dla poczatkujacych" czy jakos tam
zobaczymy
Wysłana -
KOSA KK, jest dział "Dla zupełnie zielonych"
Może by tam umieszczac takie posty
Wysłana -
nikt by tam nie zaglądał
Wysłana -
No, w sumie może i masz racje. Ale przecież w archiwum jest pełno postów na ten temat ale ludzie tylko zakładają nowe
Wysłana -
heh donald dziwie sie że i ty sie wypowiadasz bez obrazy
http://www.sfd.pl/temat178466/#post2
http://www.sfd.pl/temat178435/#post4

po co czytać podwieszone posty ltóe zazwyczaj są długie lepiej poczekac chwile i dostaćgotowego linka albo wypracowanie

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-01-04 16:23:28
Wysłana -
I o to chodzi. Nikomu nie chce sie przegladac archiwow. Najlepsza forma jest chyba robienia podwieszanych postow z linkami tematycznymi. Chociaz przekonalem sie, ze i tu poszukujacy nie zagladaja. Dlatego w kolko zadaja te same pytania, poniewaz nie czytaja regulaminu sfd a takze takich postow jak "zanim zadasz pytanie". No bo i po co kogos maja obchodzic jakies zasady. Niestety, polak przekorny jest...
Wysłana -
niwix, dlaczego sie dziwisz?
Wysłana -
noo pierwszy link który dałem gdybyś zajrzał do podwieszonego postu o historii MT nei byłoby pytania , nie pije do ciebie ale akurat po tamtym poście wpadłem tu i napisałem jak to jest z lekturą podwieszonych
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź