SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką szczękę???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Wlasnie chce kupic sobie ochraniacz na zeby i zastanawiam sie jaki wybrac??
Pojedynczy czy podwojny, wszyscy chwala pojedyncze bo w podwojnych ciezko sie oddycha podobno... Ale czy pojedynczy chroniacy jedynie gorna szczeke jest wystarczajaca ochrona przed tak bardzo niechciana utrata zebow??

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarl ten nie zyje..."

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Początkujący

Ochraniacze zębów pod względem wykonania można podzielić na dwie grupy. Są to ochraniacze jednowarstwowe i ochraniacze żelowe (wielowarstwowe). Jednakże już taki ochraniacz zwiększy nasze bezpieczeństwo i ocali nasze uzębienie podczas uderzeń co zaoszczędzić może wiele problemów, nieprzyjemności i strat finansowych.

Każdy z powyższych rodzajów ochraniaczy może występować jako ochraniacz pojedynczy (na górną część szczęki) lub podwójny (na górę i dół czyli wszystkie zęby).
Najważniejszym aspektem dotyczącym wyboru szczęki, suspensor , rękawic, stroju jest wybranie ich pod względem bezpieczeństwa i kompfortu. . Nie inaczej wygląda to w przypadku Twojego zagadnienia. Sam również powinieneś spróbować w którym Ci wygodniej, w którym lepiej Ci się ćwiczy itd

Bezpieczeństwo zapewnić mają odpowiednie materiały i zastosowane technologie a komfort – odpowiedni kształt, wzór i idealne dopasowanie do szczęki osoby noszącej.



Ochraniacz bardzo często zawiera żel, który działa tłumiąco na uderzenia. A dzięki doskonalej formule, pozwala idealnie dopasować się do szczęki własciciela, w taki sposób, że po pewnym czasie jest on ledwo odczuwalny, jednakże żadko kiedy tą zalete posiadała ochraniacze jednowarstwowe. Druga i trzecia warstwa w ochraniaczach działa aż tak mocno, że zapobiega nawet urazu towarzyszące przy uderzeniach, które oddzwiałowują na mózg. Dodatkowo budowa takich ochraniaczy to specjalne kanaliki ułatwiające przepływ powietrza i odbiór śliny. Dzięki temu nie odczuwa się uczucia ograniczonej ilości powietrza i całkowicie ustępuje efekt „zaślinienia” w ustach.





Zmieniony przez - godav w dniu 2017-12-05 16:58:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pojedyncza jest lepsza! Gorna szczeka zachodzi na dolna wiec jak trzymasz zeby zagryzione to powinno byc ok. No i mozna spokojnie oddychac a to sie przydaje:) A jak juz chcesz podwojna to teraz bardzo dobre nowe ma EVERLAST to jakis nowy pomysl ale z tego co wiem bardzo dobrze sie sprawdza tylko ze jest drogi pewnie. Sprawdz na stronce.

SML
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ja mam szczeke gorna-zaplacilem 10 zl za nia (firmy domyos),podwojne koszuja 20 zl ,ale chlopaki mowia co maja ze sa takie srednie ,moim zdaniem ta na gorna szczeke jest dobra ,zreszta ja sie juz przyzwyczailem do niej.

"Zyd instynktownie dazy (...) do zniszczenia w swym otoczeniu europejskim czci dla tradycji i przywiazania do religii, uznania dla jakiejkolwiek hierarchii, lzy wydrwiwa, osmiesza to wszystko, co dla kazdego uczciwego konserwatysty musi byc swiete" - R. Dmowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pojedyncza najpierw mialem czerwona bo bajerancki kolor ale wypieprzylem i kupilem klasyczna przezroczysta bo te kolorowe to w wiekszosci sa z takich plastikow ze rzygac sie chce. Nie kupuj tez takich sztywnych sprawiajacych wrazenie mocnych za 5 zl bo praktycznie nie da sie formowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Także używam pojedyńczej. Kiedyś miałem podwójną, ale w niej nie dało się walczyć Co chwilę musiałem ja wyjmować, by módz odetchnąć

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Dzieki chlopaki, tak myslalem kupie wiec pojedyncza...
Sogi dla Was.

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarl ten nie zyje..."

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam FOX40 ta firma robi ochraniacze dla bokserow, hokeistow (z paskiem co do kratki od kasku sie przypina) itd. Mam z bezbarwnego sylikonu ktory jest serio ok! Wsadzasz na 35 sekund do wrzacej wody potem do zimnej na senunde...pozniej zagryzasz i osysasz powietrze:) I jest wszystko ok! Uklada sie to szczeki i do ksztaltu zgryzu zebow. Mysle ze to wystarczajaca ochrona, mam polowe jedynki doklejane wiec sam musze uwazac i jak narazie ta ochrona starcza. No ale jak sie nie uwaza to nie ma takiego ochraniacza) Pozdrawiam!

SML
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
gascan_K akurat sie mylisz prawdopodobnie wszystkie szczęki robią z tego samego plastiku czyli z PET-u (politereftan etylu) czyli z tworzywa z których robią wszystkie butelki plastykowe, a jeśli chodzi o kolor to jest poprostu jakiś barwnik dodany który powoduje że szczeka jest takiego koloru albo innego. I to nie odbarwnika chce ci sie rzygać. Nie wiem jak ty ale jak sobie kupiłem pierwszą szczekę to też nie mogłem z nią wytrzymać bo myślałem że pawia puszcze. Ale kumpel mi doradził zebym z nią troche pobiegał i pomogło!!

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niewiem moze to poprostu uraz psychiczny;) powaga nie moge nosić tej czerwonej a przezroczysta moge choc firma jest ta sama jednak cos w niej musi byc bo zwyczajnie ma jakis posmak ze "rzygac sie chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja szczesciaz jestem...moja dobrze lezy nie smierdzi i nie ma smaku i jest wystarczajaco miekka zeby nie podrazniac dziasel! Ale slyszalem o szczekach smakowych np. mietowych! Nie probowalem ale chyba to slaby pomysl:)
Smacznego panowie!!!

SML
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Zamowilem przedwczoraj 3 szczeki pojedyncze firmy allright. Na www.samuraj.canpol.pl
I nie dostalem zadnego potwierdzenia zamowienia :( i nie wiem co o tym myslec?? A swoja droga uzywa ktos z Was tych ochraniaczy?? Dobre sa??

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarl ten nie zyje..."

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening sappa

Następny temat

Wypalic miesnie?

WHEY premium