SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką ławkę kupić?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 229
Jestem amatorem, proszę o pomoc w doborze ławki. Dodam że ważę 78kg, jestem chudy i mierze 186cm oraz mam kurzą klatkę czy jakiś zanik mięśni po prostu porażka. A więc jakiś dużych ciężarów ja nie będę wyciskał jednakże potrzebuję coś stabilnego i sprawdzonego. Wypatrzyłem taką ławkę:

http://www.marbo-sport.pl/product-pol-16073-Lawka-pod-sztange-LS7849-HMS.html#tabs_58676

Proszę o jakieś komentarze i pomoc. Czy ta się nadaje? Czy coś lepszego polecacie? Jak tak to co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
takie ławki się nie nadaja, jesteś wysoki będziesz na takiej ławce się męczył, kup zwykłą ławkę i stojaki osobno do tego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 229
Ale ja nie wiem co to jest zwykła ławka , napisz coś więcej. Czemu mam się męczyć na tej drogiej ławce i jest stabilna jest napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Wszystko zależy jaką sumę pieniędzy chcesz przeznaczyć ;) na początek wystarczyła by ci: http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17667-Lawka-regulowana-do-cwiczen-MH-L115-Marbo-Sport.html , a stojaki mogły by być te http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24423-Stojaki-pod-sztange-2-sztuki-MS-S101-Marbo-Sport.html . Nie opłaca się kupować ławki razem ze stojakami.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
CHciałbym się dołączyć do tematu. Moja dziadowska ławka NEO SPORT się psuje po 2 latach mało intensywnego użytkowania.
Chciałbym kupić coś lepszego, ale warunek aby była składana tak aby zmieściła się do szafy na ubrania.
No i 2 sprawa, żeby miała skos dolny/ górny i prosta.

Ta Marbo powyżej bardzo mi się podoba, ale chyba nie jest składana w całości i wygląda dosyć masywnie.
Proszę o rady.


Zmieniony przez - ernie1234 w dniu 2017-05-12 11:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
nie mas dobrych składanych ławek.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
anubis84
nie mas dobrych składanych ławek.


Jak to, to trzeba mieć ławkę rozstawioną ciągle ? Nie ma takich dobrych, co się chowa po treningu ?
Mieszkam w kawalerce...

PS. a taka ?
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24450-Lawka-skladana-MS-L114-Marbo-Sport-uniw.html?gclid=COHgxZC77dMCFcfJsgodvjwGkg


Zmieniony przez - ernie1234 w dniu 2017-05-13 20:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Złożyć to można każdą ławkę pod warunkiem ze jest konstrukcja np skręcana, ale kto się by w to bawił, w/w ok jak uwazasz że Ci się zmieści.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 762
Witam. Również poszukuję ławki do podobnych warunków i jest składana Marbo L114 ale niewiele mniej miejsca się robi po złożeniu (za to długość spora). Kwestia konkretnych wymagań w mieszkaniu (zakamarków,szaf itp). Poza tym jest podobno bardzo upierdliwa z tym składaniem. Proponuję zobaczyć, która jakie ma wymiary (są niższe i krótsze) i ją później gdzieś wpasować w pokój. Np dokupić ławę na wymiar i ją w ten sposób ukrywać.



Zmieniony przez - fatbud w dniu 2017-05-14 20:52:41

Zmieniony przez - fatbud w dniu 2017-05-14 20:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
ławka z linku od ernie jest OK. Jak się mieści w tej szafie to bym brał.
Zresztą, preóbował ktoś z zainteresowanych pisac/dzwonić do producenta? To najprostszy sposób by poda konkrenit w jakich wymiarach ławka się musi zmieścić i pytać wtedy o dostępność.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 762
Mają podane wymiary. Jak popatrzeć na ławki konkurencyjne to ta musi być bardzo stabilna, bo ma geometrię bardziej trójkąta.
http://www.sklep-presto.pl/data/gfx/pictures/large/8/8/45488_13.jpg 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha w domu a odcinek lędźwiowy

Następny temat

14Lat,43kg,158cm

Wiecej