SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka w dowolnej postaci jako pierwszy posiłek i tryb 3- zmianowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1189
Witam, na pierwszy posiłek w swojej diecie mam same jajka to znaczy każdego dnia zjadam 5 całych sztuk w dowolnej postaci. Mogą to być gotowane na miękko twardo jajecznica po prostu jak kto woli. Moje pytanko. Robię w trybie 3 - zmianowym. Jeśli przechodzę na nocki to mój pierwszy posiłek jest po pracy? Czyli przykładowo 9:00 zjadam 5 jajek i idę spać? Czy po pracy idę spać wstaję koło godziny 16-17 zjadam jajka i potem kolejno posiłki? Drugie pytanko. Niedziela jest dniem wolnym w mojej osobie od pracy czyli niedziele rozpoczynam normalnie posiłek przykładowo 8-9 rano po czym mój ostatni posiłek jest około godz: 22. ALE W NIEDZIELĘ na 24 już idę do pracy i co wtedy? Co zjeść w pracy około godz: 4:30? Jeśli mam taką sytuację biorę do pracy 5 jajek. Przychodzę z pracy idę spać po przebudzeniu zaczynam od posiłku nr 2 czyli przed treningowego i idę na siłownię po czym znów wkraczam w systematyczność i 4 posiłek jest w pracy o 4:30 i jajka znów przed spaniem czy po :)? Myślę że dokładnie to opisałem proszę o wyjaśnienie pozdrawiam! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 134 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7846
A może zastanowić się nad zastosowaniem diety Intermittent Fasting? W takim wypadku może się sprawdzić, tylko jak trenujesz, to okienko w trakcie treningu. W pracy ewentualnie pić coś pobudzającego, kawę, matche, zieloną herbatę czy yerbe z termosu.

♫♪ Hi, My name is... ♫♪ https://youtu.be/sNPnbI1arSE
Rozpoczęcie Intermittent Fasting: 28.03.2018

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Pytanie , dlaczego uparłeś się na te jajka ? Dlaczego dla Ciebie takie jest ważne spożywanie pierwszego posiłku w postaci jajek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Źródeł białka masz wiele więc staraj się urozmaicać, a nie codziennie jeść jaja. Zawierają one alergeny i za kilka lat może się okazać, że w ogóle nie będziesz mógł ich jeść.

http://m.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-02-16 18:34:39

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Twój post wygląda jak zadanie z matematyki w klasie podstawowej. Dlaczego ludzie sobie tak komplikują funkcjonowanie? przecież nie musisz jeść jajek, zjedz sobie płatki z WPC i owocami albo kanapki z mięsem. Masz multum źródeł do wyboru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
dudee
Twój post wygląda jak zadanie z matematyki w klasie podstawowej. Dlaczego ludzie sobie tak komplikują funkcjonowanie? przecież nie musisz jeść jajek, zjedz sobie płatki z WPC i owocami albo kanapki z mięsem. Masz multum źródeł do wyboru.


Ale może on chce jeść śniadanie białkowo-tłuszczowe dlatego postawił na jajka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Faktycznie, śniadaniem można nazwać posiłek jedzony o 17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
domer
Źródeł białka masz wiele więc staraj się urozmaicać, a nie codziennie jeść jaja. Zawierają one alergeny i za kilka lat może się okazać, że w ogóle nie będziesz mógł ich jeść.

dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Napisał, że o 9:00 je jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
krzychu941
Jeśli przechodzę na nocki to mój pierwszy posiłek jest po pracy? Czyli przykładowo 9:00 zjadam 5 jajek i idę spać? Czy po pracy idę spać wstaję koło godziny 16-17 zjadam jajka i potem kolejno posiłki?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Ok, zależy jak kto rozumie
A tak się jeszcze dopytam, co w takim razie jeść na śniadanie białkowo-tłuszczowe oprócz jajek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
awokado, tłustę mięcha, orzechy, coś na kokosie - sporo przepisów w necie można znaleźć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny na masę przy 74kg

Wiecej