SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka - jak je spozywac?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Powiedzcie mi jak najlepiej spozywac jajka? Czy jesc je surowe czy moze robic jajecznice( jesli tak to czy podczas smazenia nie traca one wartosci odzywczych) jesli na surowo to powiedzcie jak je najlepiej przyrządzac zeby były w miarę smaczne i zeby po wiekszej ich ilosci mogłbym normalnie sie czuc. I jescze jedno waze jakies 75kg mam 176 wzrostu i troche tkanki tluszczowej wiec ile mam jesc tych jajek zeby troche "przybic" ???

mara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
troszke inwencji własnej

masz odpowiedź kilak postów niżej

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=35208

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Surowe? Słyszałeś kiedyś o salmonelli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
etam kuzyn nie pzresadzaj z ta salmonella :) nie slyszales nigdy o wyparzaniu jajek wrzaca wodą ?! :) (i problem salmonelli mamy za soba) ale co do jajek surowych to dowiedzialem sie ostatnio ze maja kolo 25 % wchlanialnosci a ugotowane okolo 98 % wiec chociaz wiecej sie da "zmiescic" w brzuchu sorowych jajek naraz to lepiej ziesc o 2-3 mniej ale ugotowane (badz usmazone) bo wiecej z tego kozysci !!!!!!!!

pozdrawiam !!!!!

"""""No Women No Kids """"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kefir, maślanka, jogurt...

Następny temat

Czy można zamienić???

WHEY premium