SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaglane rafaello w wersji fit

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
http://m.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Jaglane_Rafaello_w_wersji_fit-a1407.html?sketch=true
Legalnych słodkości ciąg dalszy :) zapraszam do artykułu
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Cieszy oko, coś zostało bo bym adres do wysyłki podał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
anubis84
Cieszy oko, coś zostało bo bym adres do wysyłki podał

Coś Ty ;) zjadam jedno i reszta id razu ląduje w pracy lub na siłowni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale maja z Tobą dobrze, w sumie ze mną też, kiedyś nawet ciastka nie spróbowałem jak zrobiłem bo wszystko rozdałem.

Moze jakiś przepisik na zdrową chałwę
Chyba że to michałki będą coś jak ala chałwa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
anubis84
Ale maja z Tobą dobrze, w sumie ze mną też, kiedyś nawet ciastka nie spróbowałem jak zrobiłem bo wszystko rozdałem.

Moze jakiś przepisik na zdrową chałwę
Chyba że to michałki będą coś jak ala chałwa

dokładnie tak, michałki mają chałwową strukturę. Niebawem wleci przepis na roladę żyrafę, potem tartę budyniową i milion przepisów w kolejce:) oczywiscie obiadówki też będą:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
anubis84
Ale maja z Tobą dobrze, w sumie ze mną też, kiedyś nawet ciastka nie spróbowałem jak zrobiłem bo wszystko rozdałem.

Moze jakiś przepisik na zdrową chałwę
Chyba że to michałki będą coś jak ala chałwa

ja robiłem bardzo fajną, prostą, szybką chałwę, postaram się dokopać w swoim dzienniku żywieniowym do tego, to jak znajdę makro to i odtworzę przepis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieso wolowe tesco

Następny temat

Co sądzicie o bakłażanie w diecie?Polecacie jakieś przepisy na niego?

WHEY premium