SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jadłospis do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto pomoże... nie umiem sobie dopasować menu. Wydaje mi się że jem zdrowo, ale jednak jak na osobę ćwiczącą siłowo 4 x w tygodniu - zbyt mało :(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Zdecydowanie mało
Tutaj możesz przeczytać o podstawach:
http://potreningu.pl/articles/290/jak zabrac-sie-za-ukladanie-diety
Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego
https://www.sfd.pl/-t276436.html 
Jeżeli Twoim celem jest redukcja to odejmujesz ok 300kcal, jeżeli masa to dodajesz Ok 300 kcal
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2912
Po pierwsze daj jakieś info o sobie,
po drugie to jest zdecydowanie za mało kalorii bez względu na to czy masujesz czy redukujesz,
tak na prawdę najbliżej normy masz białko ale do posiłków wrzucaj także dużo więcej węglowodanów i podnieś tłuszcze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ta rozpiska to jakiś żart i prowokacja. Tak głodowe ilości kcal to prosta droga do zaburzenia gospodarki hormonalnej i sporych problemów zdrowotnych. Jedz dwa razy za mało niż Twoj organizm potrzebuje bez jakiegokolwiek ruchu. Aby mógł funkcjonować. A co najmniej trzy razy za mało niż wynosi Twoje zapotrzebowanie kcal.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Faktycznie to jakiś żart.

Jeśli nie chcesz wylądować w szpitalu z powodów zaburzeń fizjologicznych to radzę zrezygnować z głupoty za przeproszeniem.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-10 13:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
1. Na śniadanie daj całe jaja i 2 grahamki
2. Może być.... jako przekąska. Jako normalny posiłek daj przykładowo placki owsiane na które jest piździliard przepisów
3. Więcej mięcha + torebka ryżu/kaszy/szklanka makaronu/pół kg ziemniaków, olej lniany do sałatki\
4. Zrób twaróg z makaronem albo sałatkę rybną (śledź, makrela) z kaszą/pieczywem/ziemniakami

Proporcje posiłków dobierasz do swojej wagi, zapotrzebowania kcal, celu

Nie dałeś żadnych info o sobie więc sorry, ale g**** za przeproszeniem się dowiesz więcej ;);)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer
Ta rozpiska to jakiś żart i prowokacja. Tak głodowe ilości kcal to prosta droga do zaburzenia gospodarki hormonalnej i sporych problemów zdrowotnych. Jedz dwa razy za mało niż Twoj organizm potrzebuje bez jakiegokolwiek ruchu. Aby mógł funkcjonować. A co najmniej trzy razy za mało niż wynosi Twoje zapotrzebowanie kcal.



Niestety nie żartuje. Ilekroć proboje więcej jeść - źle się czuje na żołądku. Miałam diety od pana Karmowskiego, od dietetyczki z centrum odżywiania również. Były tam większe ilości jedzenia z którymi po prostu nie dawałam sobie rady. Zasięgnelan wiec porady od trenerki Sylwii Pawlak. Powiedziała ze mam jesc wszystko ale z glową. Moje zapotrzebowanie to chyba 2100 z tego co liczyłam ale nie mam pojęcia co jesc skoro nawet 1700 sprawia mi problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam że mam 158 i 55 kg ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gats 2
1. Na śniadanie daj całe jaja i 2 grahamki
2. Może być.... jako przekąska. Jako normalny posiłek daj przykładowo placki owsiane na które jest piździliard przepisów
3. Więcej mięcha + torebka ryżu/kaszy/szklanka makaronu/pół kg ziemniaków, olej lniany do sałatki\
4. Zrób twaróg z makaronem albo sałatkę rybną (śledź, makrela) z kaszą/pieczywem/ziemniakami

Proporcje posiłków dobierasz do swojej wagi, zapotrzebowania kcal, celu

Nie dałeś żadnych info o sobie więc sorry, ale g**** za przeproszeniem się dowiesz więcej ;);)


Yyy na profilu uzupełnienialam jakieś info o sobie :) chyba się zapisało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaaa i jeszcze wazna kwestia. Ok. rok temu może trochę ponad wyszłam z zaburzeń odżywiania. Jadłam niewiele ponad 400 kalorii dziennie wiec to ile teraz jem to na prawde dużo dla mnie. Dlatego tak trudno mi się nauczyć jesc tyle ile mówi moje zapotrzebowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Więc zaburzenia hormonalne są niemal pewne. Niezbędne jest wykonanie podstawowych badań: morfologia, tsh, ft3, ft4, przeciwciała, kortyzol, lipidogram. Kcal musisz zwiększać. Układ trawienny nie pracuje prawidłowo po głodówkach. Trzeba będzie czasu aby go rozkręcić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 87kg

Następny temat

Układanie diety

WHEY premium