SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jack 3D czy show time jaka przedtreningówke wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2162

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

81,5/193

Staż treningowy

rok z przerwa wakacyjna

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

cell pump,gainer, creatyna monohydrant, power hors

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

power horse, mono

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Mam zamiar zakupic przedtreningówke i zastanawiam się jaką. Dodam żę chciałbym połóńczyć ja z mono a cykl na mono i pawer horse zakończyłem 30 stycznie. Wiem ze powinienem poczekać z mono 6 tyg ale nie wiem czy moge teraz brać już przedtreningówke i potem dołończyć mono, czy zaczekać z przedtreningówka też 6 tyg? Prosze o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Teraz patrząc po ankiecie jesli jest kompletna, to ma nikłe doświadczenie więc suple z 1,3d bym odpuścił i pokombinował z jakimiś lżejszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz razem z przedtreningówką wziąć. Stary Jacked (z geranium) był bardzo dobrze oceniany i raczej stawiałbym na niego. Show Time też zbierał dobre opinie, ale patrz, czy mają w składzie 1-3d (ekstrakt z geranium), jak nie mają - to nie kupuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
a czy mogę teraz odrazu brać przedtreningówke czy poczekać 6 tyg i zacząć cykl z mono i do tego przedteningówka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij cykl z mono, bo w przedtreningówkach masz kreatynę. Mono + pre workout i lecisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
dzieki wielkie koleszko, przyznałem ci soga chociaż nie wiem o co z tym bardzo chodzi? bo jestem tu nowy. Mam jeszcze jedno pytanko bo chyba zdecyduje się na tego Jack 3d tylko nie wiem którego wybrać bo teraz jest chyba jakaś nowa formuła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysłałem Ci linka, a sog to takie jakby docenienie osoby, która Ci pomaga.
Nowa formuła jest gorsza od poprzedniej.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2014-01-14 10:31:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
ok to dobrze przyznałem soga:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
polecam show time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
a stosowałeś Jack 3d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Celowałbym w przedtreningówki z większą ilością subst. aktywnych np - Mesomorph

a z tych wymienionych brałbym jacka, w końcu najpopularniejszy suplement przedtreningowy, show time mniej popularny ale tez słyszałe kilka opinii, ze wyrywa z kapci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
stosowalem pierwsza wersje jacked 3d na geranium i szalu na mnie nie zrobil tych nowych nie jadlem ale wiem ze sa gorsze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal cuts - dziwne uczucie - czerwona kapsułka

Następny temat

BCAA a białko po treningu?

WHEY premium