SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja chcę mieć taki brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Z góry przepraszam jeśli ktoś już pisała na taki temat.
A więc mam płytkę ja Chcę mieć taki brzuch i chciałabym zacząć ćwiczyć nie na siłowni lecz w domu nie jestem zadowolona ze swojego ciała na dzień dzisiejszy a chciałabym ładne mięśnie brzucha i w ogóle ogólnie ładną rzeźbę, ale najbardziej zależy mi na brzuchu. Na tej płycie są dwa programy zaczne od pierwszego. Chcę też ćwiczyć cieżarkami żeby mieć nie tyle smukłe ramiona co chcę mieć w nich siłę. Piszę z pytaniem czy na brzuch te ćwiczenia wystarczą i co jeszcze robić żeby było jak najlepiej. Aha słyszałam o metodzie bandaż folia-na brzuch, działa ona ???? Mam jeszcze wiele pytań bo jestem narawdę początkująca :) Ale to te najważniejsze!! Z góry dziękuje za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Polecam ci dołączyć do brzucha ćwiczenia na pośladki, możesz kupić sobie płytke z serii "chce mieć takie pośladki". Ogólnie najlepszym sposobem na stracenie tłuszczyku nie wspominając o diecie jest zapisanie sie do jakiegoś klubu i chodzenie zarówno na jaki kolwiek "fitness" a do tego ćwiczenia na przyrządach czyli normalnia na atlasie itp. Ale troche samozaparcia i zacznij jak chcesz powoli od I planu na brzuch i go przedłużaj, rób więcej powtórzeń niż jest w filmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Tutaj każdy napisze Ci podobnie : przede wszystkim dieta i aeroby. Z ćwiczeń na brzuch polecam A6W. Żadne bandaże i folie, w najlepszym razie wypocisz tylko wodę, a przy okazji zaszkodzisz skórze w tym miejscu.
Jeśli chcesz mieć w rękach siłę to pamiętaj, że ciężarki nie mogą być zbyt lekkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
altair84 A6W moze i dobre ale na mnie lepiej dziala trening 3razy w tyg po 6 seri spiec i 6 seri unoszenia nog w wiszeniu na drazku bez przerwy


P.S. Widze ze ukradles avara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
" P.S. Widze ze ukradles avara " - do kogo to ? Bo ja jestem kobietą, moja przedmówczyni chyba też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
No ja też kobietą jestem i kumpela mi wysłała tego avatara, jak pisałes do mnie. Ale dobrze jak będę ćwiczyła tylko z tej płyty??? jest ona taka skuteczna jak ja reklamują. A jak najskuteczniej zrzucić tłuszcz z brzucha,na tym nabardziej mi zależy, i mięśnie też chciałabym mieć. No z ciężarkami to wiem, ze ciężkie na początek mam 2kg, i chyba 5 czy 7 te drugie!!Jak nimi najlepiej ćwiczyć. A warto brać odżywki? zastanawiam się nad CARNITARGIN GOLD!! Aha co do diety to jem dużo warzyw i owoców nie jem mięsa i rzeczy smażonych ani słodyczy :) Chcę ułożyć sobie plan i zacząć ćwiczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
A co to jest A6W?? Bo ja nie wiem!!! Aha ćwiczyć lepiej dziennie czy np 1 dzień w tygodniu wolny zostawic!! bardzo mi na tym zależy, bo muszę popracować na sobą :) O tych foliach wspomniałam bo patrzałam na jakis program o metamorfozach i tam instruktor na siłowni właśnie przed ćwiczeniami obwijał kobietę (brzuch, uda, ramiona)najpierw bandażem a potem folią. A co myślicie o pasach ściągających na brzuch w trakcie ćwieczeń albo o Sauna Solution Belt:) Sorki, ze zadają tyle pytań ale naprawdę mam silną motywację ale chcę wszystko dobrze robić a widzę, ze tu są ludzie bardziej doświadczeni odemnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Powinnaś przede wszystkim czytać na tym forum jak najwięcej, bo wiedzy nie masz żadnej Po pierwsze nie wierz we wszystko co reklamują, przecież nikt nie robi tego za darmo ! Pasy i tego typu wynalazki to bzdura. Po drugie bardzo źle, że nie jesz mięsa, zajrzyj do działu Odżywianie. O A6W jest w dziale Trening, użyj wyszukiwarki I napisz ile ważysz i przy jakim wzroście, bo tak w ciemno ciężko coś radzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Nie wierzę dlatego pytam. Pójdę za radom i poszukam. Mam 173 cm i ważę 64 kg. No ale dalej nie dostałam odpowiedzi na której najbardziej mi zależy czyli czy ćwiczenia z tej płyty są dobre!!!No czasami skuszę się pod namową mamy na ugotowany filet z kurczaka ale o innym mięsie nie ma mowy bo nigdy za takim nie przepadałam i nie lubie :) Nie wiem od czego mam zacząć ?? A Ty ćwiczysz już długo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Nie wiem czy ćwiczenia z tej płyty są dobre, bo nigdy jej nie widziałam Ale raczej nie nastawiałabym się pozytywnie. Żeby mieć ładny brzuch, trzeba przede wszystkim spalić trochę tłuszczu. Owszem, ćwiczenia brzucha wzmacniają mięśnie, tylko co z tego, skoro będą one przykryte...
Ja też nie lubię mięsa, ale jem mimo wszystko. Bez białka mięśnie nie urosną. Ćwiczę ok. 4 lat, lecz są to głównie ćwiczenia siłowe.
Pytasz od czego zacząć, więc :
Przeczytaj posty podwieszone w dziale Odżywianie i ułóż sobie jakąś dietę, albo chociaż zmodyfikuj swoją.
Poczytaj o ćwiczeniach aerobowych i zacznij biegać, jeździć na rowerze, itp.
W ćwiczeniach z hantlami raczej nie pomogę, ponieważ ja wykorzystuję ciężar własnego ciała. Ale w dziale Trening zawsze ktoś się znajdzie.
I to wszystko, pozostaje tylko brać się do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Wiesz co widzę, ze twoje ćwiczenia są skuteczne i masz ładne mięśnie brzucha :) A lepiej stosowac wypróbowaną metodę!!! Mogłabyś mi opisać co ty robisz od czego zaczynałaś, byłabym Ci bardzo wdzieczna. A zainteresowało mnie te wykorzystywanie ciężaru swojego ciała Ty ćwiczysz tylko dla siebie czy trenujesz jakąś dyscyplinę. Tam są brzyszki seria najpierw 12 na dwa potem 7 normalnie ale szybciek i każde cwiczenie tak (potem brzuszki z rękami za głową, brzuszki z wypychaniem bioder, brzuszki z nogami ugiętymi i przyciaganymi nie wiem jak to opisać,ciżko mi opisywać te cwiczenia), potem to samo tylko 7 na dwa i 7 normalnie :)
No wiem muszę troche ineczej ułożyć moja diete, tylko czy to i ćwiczenia pomogą na zgubienie tego tłuszczu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
ja nie napisałam, tam wcześmniej, ze nie opisałam wszystkich ćwiczeń :) W sumie trwa to 15 czy 20 min!!!! Chcę ćwiczyć to na brzuch ale to chyba za mało by stracić to co mi nie potrzebne, mam w domu rowerek treningowy to będę z niegko korzystała ale ja nie wiem ile czesu?? Ja widzę, ze ty znasz się na tym a tu na forum to każdy pisze inaczej i nie wiadomo komu wierzyć dlatego pytam Ciebie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzmocnienie organizmu po zbijaniu wagi.

Następny temat

Czy to jest dobry trening?

WHEY premium