SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

JUGGERNAUT - wielki zawód

Wysłana -
chcę się podzielić z Wami moimi odczuciami po stosowaniu JUGGERNAUT - podobno jeden z najlepszych supli przedtreningowych. zachęcony opiniami na sfd kupiłem puchę 390g za 139pln - nie jest tanio. napiszę krótko i na temat: jedna porcja - zero zwiększonej pompy, znikome pobudzenie. dwie porcje - lekko zwiększona pompa, rozkojarzenie, nudności w związku ze zbyt dużą dawką kofeiny. NIE POLECAM i NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ. totalna lipa. TREC SAW bije ten supel na głowę. brałem też inne np. stary mesomorph, stary white flood z gerą i mam porównanie. wcześniej, około miesiąc temu pytałem na tym forum o przedtreningówkę i polecono mi właśnie tą więc napisałem ten post właśnie dlatego, żeby inni się w to goowno nie pchali. dziękuję za uwagę.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tylko że na forum testowana była wersja HP i to o niej była mowa.
Wysłana -
poza tym, to, ze ciebie zmulilo itp nie znaczy, ze na inna osobe tak zadziala
jedna opinia nie jest wyrocznia.
Wysłana -
j.w każdy jest inny więc trzeba spróbować by się dowiedzieć jak działa
Wysłana -
juz nie raz tak bylo, ze jedna osoba czuje sie zle po danym preparacie, druga przenosi gory, a trzecia czuje sie jak po wypiciu oranzady
Wysłana -
Brałem od znajomego porcje i lipa totalna, nie mam pojęcia kogo by to mogło "klepnąć"
Wysłana -
Właśnie porcję... a tych porcji za 100pare zlotych jest tam rzekomo 60... To tylko czysty zabieg marketingowy! Z normalnego opakowania preworkouta robi się średnio jakieś 20 treningów! Czyli aby odczuć prawdziwe działanie trzeba brać to co zaleca infiniti x2-3
Wysłana -
Pobudzenie po danej przedtreningówce jest kwestią bardzo indywidualną. Świadczy chociaż o tym Twoja opinia, że S.A.W. jest lepszy. Dla innych S.A.W. może buty czyścić Juggernautowi. Niestety z tego typu odzywkami to jest loteria!
Wysłana -
co do wersji to mam właśnie tą "HP". wczoraj jednemu kumplowi dałem do stestowania dwie porcje tego supla a innemu 1,5. pierwszy z nich jest bardziej doświadczony w tych tematach i miał odczucia podobne do moich, drugi, który przedtreningówki nie stosował nigdy żadnej powiedział, że cyt.: "coś tam daje" a dzisiaj zyebał mnie, że zasnął dopiero o 5 nad ranem. skład wg nas lipny tego supla z przesadzoną dawką kofeiny.
Wysłana -
Więc opcję są dwie, pozmieniali coś w składzie, albo masz jaką wyebkę, więcej możliwości tak naprawdę tu nie dostrzegam.

Podjadało go wiele osób ze stażem kilku/kilkunasto letnim i wszyscy byli zgodni że robi robotę, sprawdź skład z tym ze sklepu:
http://www.sfd.pl/sklep/Infinite_Labs_Infinity_labs_-_Juggernaut_HP-opis28026.html

Naszej puszki wyglądał identycznie, aż odszukałem puszkę
Wysłana -
z moic obserwacji wynika, ze obecnie pierwsze partie supli klepia najlepiej pozniej lipa
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź