SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUGGERNAUT - wielki zawód

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
TomQ-MAG
ciekawa sprawa.
podobnie bylo z frictionem
mielismy pierwsza wercje na testy, to nnie 2 porcje poskladaly a pozniej pojawily sie sygnaly, ze lipa

A to też widzę jak trafi, bo nie tak dawno kupowałem właśnie Friction i działa jak należy. Już 1 miarka bardzo odczuwalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
moze trzymaja obecnie poziom nadal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
Witam was pisalem jakis czas temu o Juggernaucie i mowilem ze pierwsza wersja bez hp jest najlepsza przedtreningowka jaka bralem hp jest lipna wersja jak wszystkie 2 edycje a jesli chodzi o opakowania to stara wersja nie wychodzila w malych pudelkach czy tam 60 porcjach tylko w 800g 40 porcjii ale tej prawie juz nigdzie nie ma jedynie jak macie kogos w stanach poszukajcie warto ja juz bralem ja 3 razy bo zakupilem pare puszek od kolegi z usa i zawsze jestem wega zadowolony po 2miarkach wypas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
Poczytajcie sobie na amerykanskich forach na temat tego produktu oczywiscie mowa o wersji bez hp na prawie kazdego dzialala a nowa wersja jest nafaszerowana cofeina to dlatego jest pobudzenie a niektorzy pisza ze ich klepie a tak naprawde totalna lipa a firma IL wcale nie jest wyj....a jak to kolega napisal bo na rynku amerykanskim i kanadyjskim to jedna z lepszych firm obecnie produkujacych supple.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobór supli

Następny temat

Kreatyna

Wiecej