SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUGGERNAUT - wielki zawód

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
chcę się podzielić z Wami moimi odczuciami po stosowaniu JUGGERNAUT - podobno jeden z najlepszych supli przedtreningowych. zachęcony opiniami na sfd kupiłem puchę 390g za 139pln - nie jest tanio. napiszę krótko i na temat: jedna porcja - zero zwiększonej pompy, znikome pobudzenie. dwie porcje - lekko zwiększona pompa, rozkojarzenie, nudności w związku ze zbyt dużą dawką kofeiny. NIE POLECAM i NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ. totalna lipa. TREC SAW bije ten supel na głowę. brałem też inne np. stary mesomorph, stary white flood z gerą i mam porównanie. wcześniej, około miesiąc temu pytałem na tym forum o przedtreningówkę i polecono mi właśnie tą więc napisałem ten post właśnie dlatego, żeby inni się w to goowno nie pchali. dziękuję za uwagę.

READY TO RUMBLE!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
Poczytajcie sobie na amerykanskich forach na temat tego produktu oczywiscie mowa o wersji bez hp na prawie kazdego dzialala a nowa wersja jest nafaszerowana cofeina to dlatego jest pobudzenie a niektorzy pisza ze ich klepie a tak naprawde totalna lipa a firma IL wcale nie jest wyj....a jak to kolega napisal bo na rynku amerykanskim i kanadyjskim to jedna z lepszych firm obecnie produkujacych supple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Tylko że na forum testowana była wersja HP i to o niej była mowa.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
poza tym, to, ze ciebie zmulilo itp nie znaczy, ze na inna osobe tak zadziala
jedna opinia nie jest wyrocznia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w każdy jest inny więc trzeba spróbować by się dowiedzieć jak działa

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
juz nie raz tak bylo, ze jedna osoba czuje sie zle po danym preparacie, druga przenosi gory, a trzecia czuje sie jak po wypiciu oranzady

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
Brałem od znajomego porcje i lipa totalna, nie mam pojęcia kogo by to mogło "klepnąć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Właśnie porcję... a tych porcji za 100pare zlotych jest tam rzekomo 60... To tylko czysty zabieg marketingowy! Z normalnego opakowania preworkouta robi się średnio jakieś 20 treningów! Czyli aby odczuć prawdziwe działanie trzeba brać to co zaleca infiniti x2-3

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pobudzenie po danej przedtreningówce jest kwestią bardzo indywidualną. Świadczy chociaż o tym Twoja opinia, że S.A.W. jest lepszy. Dla innych S.A.W. może buty czyścić Juggernautowi. Niestety z tego typu odzywkami to jest loteria!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
co do wersji to mam właśnie tą "HP". wczoraj jednemu kumplowi dałem do stestowania dwie porcje tego supla a innemu 1,5. pierwszy z nich jest bardziej doświadczony w tych tematach i miał odczucia podobne do moich, drugi, który przedtreningówki nie stosował nigdy żadnej powiedział, że cyt.: "coś tam daje" a dzisiaj zyebał mnie, że zasnął dopiero o 5 nad ranem. skład wg nas lipny tego supla z przesadzoną dawką kofeiny.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Więc opcję są dwie, pozmieniali coś w składzie, albo masz jaką wyebkę, więcej możliwości tak naprawdę tu nie dostrzegam.

Podjadało go wiele osób ze stażem kilku/kilkunasto letnim i wszyscy byli zgodni że robi robotę, sprawdź skład z tym ze sklepu:
https://sklep.sfd.pl/Infinite_Labs_Infinity_labs_-_Juggernaut_HP-opis28026.html

Naszej puszki wyglądał identycznie, aż odszukałem puszkę

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
z moic obserwacji wynika, ze obecnie pierwsze partie supli klepia najlepiej pozniej lipa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobór supli

Następny temat

Kreatyna

Wiecej