SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

Wysłana -
SFORCIA - droga na scenę

wzrost - 174 cm
waga - 68 kg
Wiek - 26 lat

Przygodę z siłownią rozpoczęłam w marcu 2013. Różne treningi, miska od tego czasu liczona raczej cały czas bilans ujemny.
Ale trochę to wszystko było chaotyczne i nie przeprowadzone od początku do końca jak należy, dlatego też efekty są takie a nie inne
Oczywiście sylwetka dzięki treningom siłowym zyskała bardzo wiele, mięśnie się pojawiły i co nieco się rozbudowało, ale zaczęło mi to nie wystarczać.
Przyszedł czas refleksji i zdecydowałam się podjąć ważny krok, skontaktowałam się z Arturem i Sylwią z prośbą o ocenę sylwetki czy nadaje się do zawodów W lekkim stresie, ale i z ogromną nadzieją odwiedziłam ich w Śremie.

Konsultacje przebiegły dla mnie pomyślnie

Będzie ze mnie bikiniara, jak spalimy tu i ówdzie "smalec" i dobudujemy mięsa

Więc od dziś ruszam pełną parą i przygotowuje się do startu w 2015 roku, ale kiedy dokładnie, to ocenią oczywiście Sylwia i Artur

Priorytetem obecnie jest wyczyszczenie miski i spalenie jak najwięcej tkanki tłuszczowej, żeby zobaczyć co się kryję w okolicach bioder i nóg

Mocno atakujemy nogi, barki i grzbiet!

Rozkład tygodnia, to 4x trening siłowy i w dnt 2x aeroby, a niedziela jest na odpoczynek

Dziś jestem po pierwszym treningu z Sylwią, na odstrzał poszły nogi
Ćwiczenia niektóre nowe, nieznane, ale szybko się wprawię i będę cisnąć! To muszę sobie wypracować w głowie!
Walkę o ostatnie powtórzenia! Bo bez tego ani rusz.

Ten tydzień cały będę wykonywać treningi pod okiem Sylwii
Mega komfortową sytuacją jest, to że mam do nich bardzo blisko, a jak zawsze powtarzają konsultację na żywo są nieocenione.

No i pozostaje mi jeszcze najtrudniejsza rzecz - POZOWANIE - ale i to ogarniemy.!

No nic!

To LECIMY!
Trzymajcie kciuki!

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-11-24 21:34:34

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Brawo!
Wysłana -
Super Sforcia doskonała decyzja Kibicuję.
P.S. dawaj foty
Wysłana -
Witaj! Wytrwałości w dążeniu do celu! Powodzenia!
Wysłana -
Witamy w dziale i na nowej ścieżce życia sportowego
Jak już Asia napisała, rozpoczęła okres przygotowawczy. Nie planujemy w tej chwili konkretnego terminu zawodów - poczekamy z tym aż forma trochę się wyklaruje i będziemy widzieli na czym stoimy.
Dziś pierwszy trening - jeszcze na pół gwizdka. Poznajemy się, sprawdzamy technikę, omawiamy konkretne ćwiczenia które będą potrzebne żeby nadrobić braki w poszczególnych partiach. Asia nie jest "świeżakiem" na siłowni więc wie co z czym się je co znacznie ułatwia sprawę
Jutro regeneracja po nogach i w środę lecimy dalej
Wysłana -
Kibicuję, będę śledzić uważnie, a poza tym - brawo !!!
Wysłana -
Super, trzymam kciuki
Wysłana -
Powodzenia !
To może nawet kiedyś uda nam się spotkać na trening na "Ślicznej" siłowni.. :D :D
Wysłana -
Franii
Powodzenia !
To może nawet kiedyś uda nam się spotkać na trening na "Ślicznej" siłowni.. :D :D

Goście zawsze mile widziani
Wysłana -
Trzymam kciuki
Wysłana -
Jak dzisiaj samopoczucie po nogach?
Strona 1 z 238
Dodaj odpowiedź