SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Kibicuję i ja

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Bull - jeszcze nie ma czego gratulować, chyba że póki co odwagi na ten krok

Agnese, Gaja, Dorotka, Ventura, Vovthynowa, - dzięki dziewczyny!! dobrze mieć takie wsparcie!

Diablica - Witam również i podglądam cały czas


Franii
Powodzenia !
To może nawet kiedyś uda nam się spotkać na trening na "Ślicznej" siłowni.. :D :D


Liczę na to !


Sylwia K.
Jak dzisiaj samopoczucie po nogach?


Nogi z godziny na godzinę dają o sobie coraz bardziej znać
Bolą mnie mięśnie, które chyba dość dawno nie były ruszane, ale bardzo dobrze, trzeba ruszyć to co zastane!

A tak jak Sylwia pisze, trening był na pół gwizdka, bo zapoznawczy, więc boję się jak się będę czuć po wykonaniu go na 110%

Dziś dodatkowo nogi poprawione 45 minutami aero na bieżni.

Miska
1. Owsiane, jaja, maliny.
2, 3. Kurczak, ryż, pomidor.y
4. Kurczak, ryż, masło orzechowe, ogórek.
5. Chleb razowy, twaróg, olej lniany, ogórek.


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-11-26 08:02:44

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Widziałem ,słyszałem.Trening był bez gwizdka bo by były straty w ludziach i L4 .Podejście profeska by nie zabić bikiniary na starcie.Ale dzisiaj ponoć ma być już bez zmiłuj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś na tapecie będą barki Jest to zaraz po plecach moja ulubiona partia. Jestem już dość ostro podkręcona na ten trening więc szykuj się bo popękają w szwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sylwia K.
Dziś na tapecie będą barki Jest to zaraz po plecach moja ulubiona partia. Jestem już dość ostro podkręcona na ten trening więc szykuj się bo popękają w szwach


Sylwia dawała czadu! barki pierwsza klasa.

Nogi dają o sobie znać niemiłosiernie po poniedziałku, a teraz jeszcze ciężko będzie się jutro uczesać


Natomiast moja moc w barkach jest niewielka
Dzisiejsze ćwiczenia praktycznie wszystkie były dla mnie nowością, nigdy nie ćwiczyłam w taki sposób barków.
Ale skoro mają rosnąć i być okrągłe, to trzeba zaciskać zęby i cisnąć!!

Po treningu + 30 min na bieżni.


Od nowego tygodnia jak już przerobię z Sylwią wszystkie partie będę robić konkretniejsze wypiski z treningów
Póki co zapoznaje się co i jak, żeby tak ja Artur napisał nie skończyło się na L4


Miska będzie też podobna, aż się trochę wdrożę w schemat - ale generalnie jedzenie przepada w czeluściach żołądka, mimo że mało go nie jest

1. Owsiane, jaja, maliny.
2. i 3. Ryż basmati, kurczak, ogórki.
4. Kasza gryczana, kurczak, ogórki, ryż.
5. Chleb razowy, twaróg, olej lniany, ogórek (pycha, prawie jak poznańska gzika tylko pyrów brak)

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ała już ci współczuję tych zakwasów pamiętam swoje pierwsze treningi u Ślicznych 3 dni do tyłu A bary z Sylwią robić to sama przyjemność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Diablica
Ała już ci współczuję tych zakwasów pamiętam swoje pierwsze treningi u Ślicznych 3 dni do tyłu




Przeżyłam tydzień treningów u Ślicznych Faktycznie co najmniej 3 dni do tyłu! Nogi robione w poniedziałek przestały dawać o sobie znać dopiero w piątek rano


Jak to powiedziałam na końcu, przez ostatnie miesiące na siłowni po prostu ćwiczyłam, a ten tydzień pokazano mi jak porządnie TRENOWAĆ!!
Wszystkie partie zostały przerobione i czas wyciągnąć z nauki jak najwięcej.


Po tygodniu pełnym emocji i wrażeń, akumulatory przez weekend zostały naładowane i od jutra zapieprzam na siłowni w swoim mieście!!

Miska trzymana cały czas - nawet nie straszne mi było dziś ciasto drożdżowe u Babci Bo wiem, że jak sobie postanowiłam, to tak będzie!!!
Scena latem moja!

Tydzień na misce wg wytycznych, a spodnie z tyłka spadają

Od jutra będą regularne i dokładne wypiski Może pyknę za jakiś czas foto żebyście widzieli co ze mnie za przypadek
A tymczasem dobranoc, bo kolejny tydzień czas zacząć!



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-11-30 23:33:35

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Poran - witam

__________________


Tydzień 1
Poniedziałek 01.12.
DT


Tydzień rozpoczęłam bardzo nietypowo!
Od razu po pracy musiałam pojechać z Mamą do Poznania i na siłowni znalazłam się dopiero o 20.35
Trening zrobiony na prędkości, ale zrobiony!
Niestety ale na cardio nie starczyło czasu, bo już zamykali siłownię - więc pięknie zaczynam.



MISKA

1. Owsiane, jajca, ananas, kawa z mlekiem.
2. i 3. Ryż, pierś z kurczaka w pomidorach.
4. Ryż, pierś z kurczaka, ogórek, orzeszki ziemne.
trening
5. Chleb razowy, twaróg chudy, olej lniany, ogórek.


TRENING


Klatka, biceps, brzuch

1) Wyciskanie w górnym skosie wąsko na suwnicy 4x10
30kg (+ 9gryf)

2) Wyciskanie hantli skos 4x10
12kg-14kg

3) Rozpiętki poziomo 4 x 15
6kg-8kg

4) Uginanie przedramion ze sztangą stojąc 3x 12
20kg

5) Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 3 x 12
6kg-7kg

6) Allachy 6x12
32kg-36kg


Takie trochę macanie/obczajanie ciężarów, bo niektóre ćwiczenia robię pierwszy raz.
Wiem, że na następnym treningu trzeba w niektórych zdecydowanie dołożyć!!
Ale bardzo podoba mi się ten system treningów i to jak Sylwia z Arturem wytłumaczyli mi walkę o ostatnie powtórzenia!!!!

_______________________
Za chwilę wybywam na trening. Dziś nogi



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-12-02 17:19:45

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Widzę że wszystko zgodnie z planem.do tego dietka i do przodu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium