SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
SFORCIA - droga na scenę


wzrost - 174 cm
waga - 68 kg
Wiek - 26 lat

Przygodę z siłownią rozpoczęłam w marcu 2013. Różne treningi, miska od tego czasu liczona raczej cały czas bilans ujemny.
Ale trochę to wszystko było chaotyczne i nie przeprowadzone od początku do końca jak należy, dlatego też efekty są takie a nie inne
Oczywiście sylwetka dzięki treningom siłowym zyskała bardzo wiele, mięśnie się pojawiły i co nieco się rozbudowało, ale zaczęło mi to nie wystarczać.
Przyszedł czas refleksji i zdecydowałam się podjąć ważny krok, skontaktowałam się z Arturem i Sylwią z prośbą o ocenę sylwetki czy nadaje się do zawodów W lekkim stresie, ale i z ogromną nadzieją odwiedziłam ich w Śremie.

Konsultacje przebiegły dla mnie pomyślnie

Będzie ze mnie bikiniara, jak spalimy tu i ówdzie "smalec" i dobudujemy mięsa

Więc od dziś ruszam pełną parą i przygotowuje się do startu w 2015 roku, ale kiedy dokładnie, to ocenią oczywiście Sylwia i Artur



Priorytetem obecnie jest wyczyszczenie miski i spalenie jak najwięcej tkanki tłuszczowej, żeby zobaczyć co się kryję w okolicach bioder i nóg

Mocno atakujemy nogi, barki i grzbiet!

Rozkład tygodnia, to 4x trening siłowy i w dnt 2x aeroby, a niedziela jest na odpoczynek

______________

Dziś jestem po pierwszym treningu z Sylwią, na odstrzał poszły nogi
Ćwiczenia niektóre nowe, nieznane, ale szybko się wprawię i będę cisnąć! To muszę sobie wypracować w głowie!
Walkę o ostatnie powtórzenia! Bo bez tego ani rusz.

Ten tydzień cały będę wykonywać treningi pod okiem Sylwii
Mega komfortową sytuacją jest, to że mam do nich bardzo blisko, a jak zawsze powtarzają konsultację na żywo są nieocenione.

No i pozostaje mi jeszcze najtrudniejsza rzecz - POZOWANIE - ale i to ogarniemy.!

No nic!

To LECIMY!
Trzymajcie kciuki!




Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-11-24 21:34:34
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Brawo!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206862
Super Sforcia doskonała decyzja Kibicuję.
P.S. dawaj foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Witaj! Wytrwałości w dążeniu do celu! Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy w dziale i na nowej ścieżce życia sportowego
Jak już Asia napisała, rozpoczęła okres przygotowawczy. Nie planujemy w tej chwili konkretnego terminu zawodów - poczekamy z tym aż forma trochę się wyklaruje i będziemy widzieli na czym stoimy.
Dziś pierwszy trening - jeszcze na pół gwizdka. Poznajemy się, sprawdzamy technikę, omawiamy konkretne ćwiczenia które będą potrzebne żeby nadrobić braki w poszczególnych partiach. Asia nie jest "świeżakiem" na siłowni więc wie co z czym się je co znacznie ułatwia sprawę
Jutro regeneracja po nogach i w środę lecimy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Kibicuję, będę śledzić uważnie, a poza tym - brawo !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Super, trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia !
To może nawet kiedyś uda nam się spotkać na trening na "Ślicznej" siłowni.. :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Franii
Powodzenia !
To może nawet kiedyś uda nam się spotkać na trening na "Ślicznej" siłowni.. :D :D

Goście zawsze mile widziani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Trzymam kciuki

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dzisiaj samopoczucie po nogach?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium