SFD.pl NUTRIFARM&OLIMP

Dodaj odpowiedź

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

Wysłana -
No to jedziemy z czescia 4
oznacza to ze dobilismy >900 str - najdluzszy merytoryczny watek SFD leci dalej

dziekuje i zycze idealnych sylwetek oraz zdrowia !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wpierw literatura obowiazkowa

Oryginalne artykuly - Perfect Body nr i nr 2

JEM / NIE JEM cz.1 - Głód w diecie atlety?

JEM / NIE JEM cz.2 - Głód w diecie atlety?

Taka dieta nie spodoba się pewnie wyczynowcom, szczególnie stosującym anaboliki, ale może być dobrym rozwiązaniem dla amatorów kulturystycznej sylwetki, stroniących od środków dopingowych, gdyż w pewnym sensie naśladuje mechanizmy działania ‘kuracji anabolicznej’.

Dieta „JEM / NIE JEM” – czy to ma sens...?

Dieta JEM / NIE JEM - budowanie masy mięśniowej

Biniu
WATKI z SFD

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

oraz

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

oraz

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3
Wysłana -
Ktoś tam wcześniej napisał, że na J/NJ można cwiczyc tylko 3x/tydzień. Prawda to? Bo obecnie cwiczę planem 4-dniowym.
Wysłana -
Moje podsumowanie J/NJ:
Sposób odżywiania oczywiście bardzo dobry, przemawiają za tym efekty i bardzo duża wygoda. Jedynym chyba problemem jest uczucie zimna w okresie NIE JEM. Zawsze było mi wszędzie ciepło, a teraz muszę założyć zawsze coś dodatkowego. Macie na to swoje sposoby? :)

Zmieniony przez - ReaaV w dniu 2013-03-28 10:18:28
Wysłana -
Fat-Hulk
Ktoś tam wcześniej napisał, że na J/NJ można cwiczyc tylko 3x/tydzień. Prawda to? Bo obecnie cwiczę planem 4-dniowym.

absolutnie NIE NIE NIE

plan treningowy zawsze dostosowujemy do celow treningowych, mozliwosci (np zdrowotnych etc) oraz ilosci kalorii
Wysłana -
ReaaV
Moje podsumowanie J/NJ:
Sposób odżywiania oczywiście bardzo dobry, przemawiają za tym efekty i bardzo duża wygoda. Jedynym chyba problemem jest uczucie zimna w okresie NIE JEM. Zawsze było mi wszędzie ciepło, a teraz muszę założyć zawsze coś dodatkowego. Macie na to swoje sposoby? :)

1. potwierdzam - zimno mi teraz ...
ale za to wieczorem jestesmy jak wulkany

2. gorace napoje
3. wiecej rzeczy na sobie
4. niedlugo lato - to bedzie wiec PLUS
Wysłana -
No J/NJ to świetna sprawa. Jakoś szczególnie się nie mierzyłem i nie ważyłem, ale wygląd uległ znacznej poprawie. Choć teraz troszkę progres się zatrzymał .
Wysłana -
po Swietach wiec nico mniej kalorii
Wysłana -
Tylko, że ja chcę teraz masę robic . Choc i tak jem zbyt mało, bo tylko 2500kcal (ważę 67 kg), ale trochę krucho z kasą i dlatego tak.
Wysłana -
Ja się już tak przyzwyczaiłem do tej metody, że nawet w przerwach w treningach tak jem. Taka rutyna, że nawet nie wyobrażam sobie innego systemu:D I efekty jak nigdy. Jak bym dodatkowo przycisnął to by może nawet na lato forma była. Ale jestem leń i jem na oko

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2013-03-28 10:45:52
Wysłana -
Fat-Hulk
Tylko, że ja chcę teraz masę robic . Choc i tak jem zbyt mało, bo tylko 2500kcal (ważę 67 kg), ale trochę krucho z kasą i dlatego tak.

aaa to jak przestales rosnac - jemy wiecej
Strona 1 z 192
Dodaj odpowiedź