SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Martainn
Ja się już tak przyzwyczaiłem do tej metody, że nawet w przerwach w treningach tak jem. Taka rutyna, że nawet nie wyobrażam sobie innego systemu:D I efekty jak nigdy. Jak bym dodatkowo przycisnął to by może nawet na lato forma była. Ale jestem leń i jem na oko


ha
mamy wiec dosc podobnie
rozumiesz zatem moje motywy

mimo wszystko powodzenia i wiecej samozaparcia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Witam w nowym wątku :) Biniu w poprzednim miałem małą prośbę o wyspecjalizowanie różnic między J/N a Leangais bo gdzieś wspomniałeś że takowe zestawienie zrobiłeś, chętnie bym na to spojrzał. Pozdrawiam

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
koncowka watku numer 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak sie zastanawialam od rana gdzie sie podzialy powiadomki o J/NJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
masz jublileusz

Postów: 1500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ze ja? U mnie wyswietla sie inna liczba (1449)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bueheu SFD glupieje

przed chwila - Twoj poprzedni post tutaj mial 1500
teraz ma 1450
ale obecny post pod ktorym pisze ma teraz 1501
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poobserwuje w takim razie na swoim koncie czy sie tez bedzie zmieniac liczba i juz nie spamuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Biniu

so true so true
do tego dodaj idealny trening ktory wcale nie bedzie latwy ...

zdecydowanie latwiej i efektywniej dla osoby ktora nie musi byc w 100% caly rok jest rotacja (w granicach rozsadku) masa redukcja ...


Czyli lepiej dać sobie spokój, przymasować lekko i ew. na wiosnę (gdzie ta wiosna?) redukować? Bo od jakiegoś czasu nad tym myślałem i się zastanawiałem, czy nie napisać tutaj, co zmienić, by się poprawiło, bo w sumie chyba mi ten recomp nie idzie.

Liczyłem dla pewności jeszcze raz wyliczałem ze wzoru i wychodzi około 2300kcal. Przy ostatniej redukcji leciało przy ok. 1950kcal i 1.8g/kg węgli ale na diecie 5 posiłkowej. Potem stop i musiałem obciąć do 1750 i 1.5g/kg węgli.

Aktualnie 2300kcal, 2.5g węgli, 1.5g tluszczu, reszta z białek.

Co robić, dalej kombinować z recompem? Co zmienić? Dołożyć aeroby? (aktualnie sam Push&Pull). Ciężko będzie przy takiej pi****wie kręcić cardio.

Pas stoi w miejscu, waga też. (90,5cm, 75kg). Nie wiem, jak z mięśniami, bo po chorobie wracam do ostatnich ciężarów, ale generalnie lustro też nic nie pokazuje na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rekompozycja jest procesem BARDZO powolnym, BARDZO wymagajacym i dla wiekszosci nieskozadawalajacym ...
polecam ja glownie modelom potrzebujacym byc w formie 360 dni w roku
latwiej i efektywniej robic lekkie wahania poziomu tk. tluszczowej robic krotsze odcinki masy i rzezby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium