SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3423
Pracuje 21-5, 5-13, 13-21 ciężko to będzie ułożyć bo raz śpię po pracy raz przed i tak samo treningi+ treningi w piłkę nożną ( jedyna stała) ...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przy stalej zmianie
nie widze sposobu na prosta diete/redukcje ...

niestety ...

tutaj polecilbym + / - stale posilki - moze nieco wieksze (niekoniecznie co 2h)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przy zmiennych godzinach nie widze mozliwosci na prosta diete/redukcje ..
tutaj polecilbym w miare regularne godziny i klasyczny uklad (no moze niekonieczie co 2h wiec nieco wieksze posilki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3423
Tak też zrobię, 4 posiłki dam i będzie dobrze dziś tak naprawdę zacząłem liczyć kalorie itp. I nie ma tragedii a chyba sporo ucialem ( 2800 około teraz) 178 cm 82 kg 20%bf.

Dziena Biniu za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2564 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78234
Witam!
A ja często odżywiam się tak robiąc na 2 zmiany.
Jak mam na rano to jem 17-22.
Jak mam na 14stą to jem 7-13.
W pracy nie jem gdyż... robię jako górnik i jak sobie nie zwiozę to... nie mam ;)

Nowo przyjętych często robiono w "konia" żeby nic nie zabierać tylko kasę bo tam na dole jest sklep albo bar ;)


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2016-11-30 20:57:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3423
Coś też niby wymyśliłem ale chcę zacząć od dłuższego okna i to może dlatego jest problem chyba że by coś zjeść przed treningiem wtedy problem znika np. Zmiana 13-21 trening 21.30 i np zacząć jeść o tej 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze przed treningiem (i na nim calym) powinienes miec w krwioobiegu duzo aminokwasow - to jako minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tomaszS

Jak mam na rano to jem 17-22.
Jak mam na 14stą to jem 7-13.
W pracy nie jem gdyż... robię jako górnik i jak sobie nie zwiozę to... nie mam ;)

Nowo przyjętych często robiono w "konia" żeby nic nie zabierać tylko kasę bo tam na dole jest sklep albo bar ;)


trudny zawod ...
tym wieksza chwala za zaangazowania !

jak sobie radzisz z glodem ?
bo oczywiscie to glowna przeszkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2564 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78234
Witam! Zawód trudny, niebezpieczny i wymagający jednak niepowtarzalny, ciekawy i z tradycjami ;)

Uważam, że głód to stan umysłu. Działa na zasadzie skojarzeń. Np. w pracy nie jestem przyzwyczajony jeść więc nie muszę, nawet gdyby mnie (odpukać!), zasypało. Nawet nie zaburczy mi w brzuchu.
Jednak będąc w domu z lodówką obok i żoneczką (wybitną kucharka ;) ) ciągle myślę o jedzeniu.
Stąd że swojego doświadczenie wiem że jem / nie jem jest dla mnie idealne.
Mam też takie zdanie że okres nie jem mogę ciągnąć bardzo długo. Jeśli jednak już wpadnie ten pierwszy posiłek to się zaczyna ;)


P. S. 4tego grudnia Barbary, czyli słynna "Barbórka". Z Polsce raczej przechodzi niezauważalnie, jednak na Śląsku to wielkie święto ;)


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2016-12-02 16:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
spoznione NAJLEPSZEGO

glod niestety to NEI tylko stan umyslu ...

ale dobrze ze sobie radzisz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium