SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18838
Witam

Stosuje Jem/nie jem od jakiegoś czasu (jem miedzy 12-16) - schudłem już 3kg,
ale brakuje mi herbaty czy mogę pić ją posłodzoną w fazie nie jem? Chodzi mi też o różne soki i ogólnie napoje...
Jakaś granica czy zapomnieć o tym i tylko w fazie jem delektować się herbatką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
herbata - swietna rzecz
kawa jeszcze lepsza

ale z cukrem ...

fuj ...

a tak na serio

spobuj przez 3-4 dni nie slodzic - zdziwisz sie jak szybko zacznie smakowac bez tego dotadku
wtedy bedziesz mogl delekotowac sie tymi napojami w fazie NIE JEM

soki soki - osobiscie mowie tego typu napojom nie

poza energetyka nie niosa z soba wiele dobrego
a przez nia moga byc niezbyt korzystne

owoce i warzywa jak najbardziej tak - choc oczywiscie w fazie JEM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
herbata swietna rzecz
kawa jeszcze lepsza !

oczywiscie mam na mysli bez dodatku cukru

a na serio

sprobuj przez 3-4 dni zmusic sie do picia WYLACZNIE bez cukru
zdziwisz sie jak szybko zaczniesz doceniac nowy (oryginalny) smak

soki ...
mowie zdecydowane nie tego typu napojom

poza energetyka nie niosa z soba wiele dobrego
a przez nia moga dzialac niezbyt korzystnie

warzywa i owoce oczywiscie tak - ale w fazie JEM

powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 292 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8240
Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda

Po dłuzszej przerwie od IF chce wrocic do tego systemu, glownie z racji lenistwa

I teraz pytanie: trening o 08:00 trwajacy ok. 1h, start okna zywieniowego ok. 14:00

Tak czy nie?

Cel: nie ulanie sie po zawodach i rozkrecenie metabolizmu (dieta do zawodow byla skrajnie niskokaloryczna )

Ktos pomoze?

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jestem jestem

przed treningiem BCAA
po EAA - AMINO EAAnabol XPLODE lub porcja WPC - WHEY PROTEIN COMPLEX 100%

po 2 pozniej kolejna porcja WPC - WHEY PROTEIN COMPLEX 100%

i pozniej odpowiednio (!) dobrane okno zywieniowe - nie szalejemy, a kalorie zwiekszamy stopniowo - glownie z ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Po perfect body , tym razem mainstream

http://on.interia.pl/aktywnosc/news-witold-kurdziel-czyli-droga-od-128-kg-do-sylwetki-kulturysty,nId,2442295

artykuł o tyle wartościowy że PB było "na gorąco" a tutaj minęły już kolejne 3 lata, więc można ocenić długofalowo, efekt jojo, te sprawy

no i polecam komentarze :)


Zmieniony przez - AXEL97 w dniu 2017-09-25 10:25:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Komentarzami nie ma się co przejmować, denerwować i tego czytać. Szkoda czasu i energii.
Ja jestem długo na IF i to najlepsze co może być dla mnie. Wygodne to przede wszystkim!
Następnie łatwe w utrzymaniu kaloryki i sylwetki na etapie jaki cel sobie dobierzemy.
Nie ma żadnego jo-jo.
Jestem sprawniejszy psychicznie i fizycznie (mam więcej energii która mogę sprawdzić na bieżąco porównując czasu triathlonu czy wyniki siłowe), bardziej potrafię się skupić i kontrolować emocje.
Może nie jestem osobą adekwatna bo mam pokorę wobec siebie, ale wystarczy wejść do działu "odchudzanie i forma po męsku".
Już przestałem czytać pb (stwierdziłem swego czasu że nie mam czasu - ale kupię następny i zobaczę ci tam się teraz po latach dzieje), jednak cieszę się że akurat tamte artykuły przeczytałem.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
tzn przeczytałeś wywiad ze mną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 292 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8240
A już myślałam że nikogo tu nie ma

Dzięki Biniu, czyli że można cieszy mnie to, bo po ostatnim tygodniu, kiedy zaczęłam próbę z takim układem (trening rano, okno od 14) zauważyłam że mam w ciągu dnia dużo więcej energii i nie muszę "dosypiać" w ciągu dnia, za to w nocy śpię jak niemowlę

Zatem J/NJ welcome back

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Axel, to Ty?
Oczywiście że tak i skoro to Ty to oczywiście gratuluje podejścia, wywiadu i rozpowszechnania tej metody!
Nie warto natomiast czytać komentarzy pod spodem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium