SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ZRZUCIĆ BRZUCH I BOKI??? POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
Mam problem z brzuchem... i bokami trochę mam "narośli" na brzuchu i po bokach.. kiedyś miałem kratkę jak w kaloryferze ale miałem operacje które uniemożliwiły mi przez ponad rok jakichkolwiek ćwiczeń związanych z napinaniem brzucha.. trochę mocno zarosłem a chcę powrócić do poprzedniej formy.. nie chcę być niewiadomo jak zbudowany ale będę zaczynał formować biceps i klatkę.. biceps nie dużo tak max do 50 w napięciu. chcę mieć ładną rzeźbę i nie wiem od czego mam zacząć......
Ważę 92 kilo i 186 cm wzrostu i grubą nawet kość.. co mam robić kiedy jakieś odrzywki i czy wogóle brać odżywki z taką nadwagą, a może coś na spalenie tkanki tłuszczowej...
PROSZĘ O POMOC JESTEM BARDZO POTRZEBUJĄCY

Pozdrawiam Wszystkich

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
" biceps nie dużo tak max do 50 w napięciu"


Ambitny jestes wiesz ile to jest 50cm?? 40 to juz fajna lapa 45 to juz za***iscie wyglada.


Odzywek ni, zredukuj sie, dietka redukcyjna i trneing, aeroby. Pozniej zrob mase podrzezb i beidzesz taki jaki chcesz byc ale to bedzie trwalo, dluuuuugo bo trening to nie jest tak ze chwile pocwiczysz i bedizesz wielki
1

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
50 w łapie na dobrej rzezbie?
powodzenia
lata ciezkiego treningu przed tobą
tak jak pisze zawodny
łapka 44-45 to juz super wyglada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
I na redukcji Ci sporo mięśni poleci. Jak chcesz schudnąć z 10 kg, to ze 3 cm w łapie bankowo stracisz. Niestety taki jest urok redukcji:/.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
miesni nie musi poleciec duzo. moze nawet minimalna ilosc. a to ze poleci cm z lapy to wiadomo tluszcz tez ma swoja objętosc


Dieta odpowiednia do wagi i aktywnosci
trening aerobowy tetno 50-60% maxa rano i po treingu na silowni
spalacz jakis jako dodatek do dietki <yes>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy pytanko

Następny temat

całkiem zielony;] pomocy

Wiecej