SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ROZPISAĆ SUPLE???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5025
POSIADAM:
CARBO OLIMP
wit. A-Z hi-tec
GLUTAMINA MEGA CAPS OLIMP
KREATYNA POWDER
OLIMP
TAURYNA MEGA CAPS OLIMP
L-ARGININA ULTIMATE
TRIBUSTERON 60
ZMA APTECZNE (FILOMAG+ZINCAS FORTE)

NIEWIEM GDZIE TO WPAKOWAĆ DO DIETY TRENING MAM MIĘDZY 3 A 4 POSIŁKIEM!

Posiłek 1:

Mleko 500ml 1,5%
płatki owsiane 120g
jajo gotowane 1szt.
chleb razowy 3 kromki
oliwa z oliwek 1 łyżka

Posiłek 2:

Ryż/makaron 170g
pierś z kurczaka 100g
surówka
olej lniany 3 łyżki

Posiłek 3:

100g chudego mięsa/ryby
110g ryżu/makaronu lub 500g ziemniaków
surówka
oliwa z oliwek 3 łyżki

Posiłek 4:

Ryż/makaron 170g
pierś z kurczaka 100g
surówka
oliwa z oliwek 2 łyżki

Posiłek 5:
5.Tuńczyk w wodzie 140g
chleb razowy 1 kromka

Białko - 15%-570kcal-142g-1,82g/kg
Węglowodany - 55%-2090kcal-523g-6,7g/kg
Tłuszcze - 30%-1140kcal-126g-1,61g/kg
Kalorie ogółem 3800.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
a wiec tak

CARBO -bierz 50 gram zaraz po treningu wraz z kreatyna na 30 minut przed posilkiem

wit. A-Z hi-tec -rano do sniadania

GLUTAMINA MEGA CAPS OLIMP- bierz 5 gram rano na czczo,5 gram przed lub po treningu i 5 gram na noc. Inna opcja to 3-4 gramy rano,3 gramy przed i 3 po treningu i 4-5 gramow na noc

KREATYNA POWDER OLIMP -5 gram-plaska lyzeczka-rano na czczo na 30 minut przed sniadaniem w nietreningowe,w treningowe tak samo tylko 2 porcja tuz po treningu z carbo

TAURYNA MEGA CAPS OLIMP-1-2 kapsy przed treningiem i 2 kapsy po treningu wraz z kreatyna i carbo,w nietreningowe 2 kapsy rano do porcji kreatyny

L-ARGININA ULTIMATE -1-2 kapsy przed snem lub miedzy dowolnymi posilkami

TRIBUSTERON 60 - 2 kapsy na noc przed snem

ZMA APTECZNE (FILOMAG+ZINCAS FORTE) -1 zincas+4-5 filomagi przed spaniem

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Na śniadanie nie jesz praktycznie białka. Do ogólnego bilansu nie wliczaj białka zawartego w produktach,które posiadają jakieś ilości białka,ale są tak naprawdę źródłami innych markoskładników (np. białka z ryżu, z mleka, z chleba itp).

Ogólnie dieta do poprawy, nie wiem np. jak Ci się udaje zjeśc 170 g ryżu? Gramaturę posiłków liczymy PRZED gotowaniem, smażeniem itp. Pamiętaj o tym.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
Piwnica źle masz dopracowaną dietę, zma lepiej działa oryginalne i kosztem niezbyt dobrej formy argininy bym zamienił.

BUL TY WIESZ DOBRZE,
ŻE UBECKIE TWE METODY
NIE ZŁAMIĄ APOKALIPSY
BOŚ TY JEST ZA CIENKI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dlaczego ta dieta ma byc zła?
Chyba dlatego ze nie da ardy jej utrzymac.Bo jest ok.
Bialko w pierwszym posiłku jest.Policz.
Białko liczy się z każdego produktu.
To tyle.
ps. 2 kapsy tribusteronu można sobie w buty wepchnąć.
Jak caly tribusteron zresztą.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Napisałem dlaczego dieta jest niepoprawa w pewnych momentach.

Miętki - naprawdę liczysz białko z każdego produktu? To bez sensu... Poza tym niekiedy, tak jak np. u kolegi,którego dietę komentujemy, do absurdu w postaci traktowania mleka jako pełnoprawnego źródła białka.To totalna bzdura.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Don Pawson nie obraź się ale nie wiesz o czym piszesz, a mleko to pełnoprawne źródło białka od tysiącleci.Twaróg też nie ejst???
Ja nie liczę, mam to w głowie.Myslisz ze mam zielonego nicka bo nic nie czaję??
Wliczasz wszystko, zapotrzebowanie ustalasz dla wagi, a odejmujesz np zawartosć tłuszczu jeśli juz byc szczegułowym, ale po co.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Miętki - nie zgodzę się z Tobą w kwestii mleka. Przecież tam jest więcej laktozy niż białka.Twaróg to zupełnie inna para kaloszy i jako osoba o dośc szerokiej wiedzy w zakresie żywenia w kulturystyce na pewno to wiesz.Zresztą wystarczy spojrzec na etykietkę od twarogu chudego i od mleka.

Co do białka zawartego w produktach typu ryż - widocznie taka jest Twojakoncepcja,nie wtrącam się w takim razie.Zawsze zwracam na to uwagę osobom stawającym pierwsze kroki w kulturystyce,bo w ich przypadku wliczanie do ogólnego bilansu białka zawartego w ryżu,kaszy,pieczywie i innych produktach będących źródłem innych niż białko makroskładników,a zawierających jakieś tam ilości białka może i często prowadzi do wypaczeń. wyobraź sobie np. gościa który stwierdzi,że jak będzie szamał tylko kaszę,która obok siedemdziesięciu kilku gramów węgli zawiera też bodajże 12 g białka. Nie zwracam na tą kwestię uwagi osobom doświadczonym,które znają się na odżywianiu,bo to tylko i wyłącznie kwestia ich podejścia do sprawy - liczą i rosną (jak np. Ty) - to fajnie, nie liczą i rosną (jak np. ja)- też miło. I nie ma co o takie rzeczy kruszyc kopii.

A co do "liczenia" to troszkę zbyt dosłownie odebrałeś moją wypowiedź.Ja też jem odpowiednią ilośc poszczególnych składników na wyczucie,bo nienawidzę sztywnego planowania w żadnej dziedzinie.

Pozdrawiam.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Laktoza laktozą, nie napisalem zę mleko jest najlepszym zpokarmów tylko zę jest źródlem pełnowartościowego białka.
To fakt niepodwarzalny.
Co do wliczania białka np. z kaszy - jak najbardziej.Z soji - jak najbardziej, połlączysz np. ryż z orzeszkami ziemnymi-masz pełnowartościowe białko.
Stary, uwierz, to się wlicza
Organizm ma gdzieś to czy białko będziesz liczyl z twarogu czy z twarogu i ryżu-przeropbi i to i to, wiec?
W końcu wszystko sprowadzi do aminokwasów.W końcu 80% z tego zuzyje na energię i wymianę miedzynarzadową.
Siedze w tym już kilka lat.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Dobra,nie ma co dalej się kłócic,na każdy Twój argument ja znajdę jakąś tam kontrę i vice versa.Tak naprawdę sprowadza się to wszystko do tego,że Ty czy ja i tak urośniemy,a Ci małolaci wypytujący o dietę - niekoniecznie

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie kłócimy się
Po prostu mas zinne podejście i ok.
ja mam swoje na konkretnych podstawach które tu prezentuję ( i nie tylko ja, większość albo wszyscy "zieloni")już od 3 lat
Zdr.
ps. czy urosnę, przy tym zaawansowaniu i stażu na sucho raczej niewiele, ale nie przeszkadza mi to

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cykl (muscletech)

Następny temat

leucyna czy izoleucyna?bcaa

WHEY premium