SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK PRZYTYĆ???help

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 18 lat, 183cm i waze 56 kg!!!! Jak przytyć prosze o diete!!!HELP ME!!!! bo usycham yhyhyhyh
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszukaj w archiwum tam jest mnostwo na ten temat. pozatym sprawdz ten link:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=29058&forum_id=10&Topic_Title=&forum_title=Od�ywianie

pozdrawiam
grzesio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Cóż, jak widać ze mną nie jest tak źle- mam 182 cm 15 lat i 61 kg(tego jednego kg zdobyłem dzięki mojemu nowemu trybowi życia, dosłownie 2 dni temu). Jak chcesz tak dobrze wygladać jak ja, musisz stosować się do kilku prostych zasad:
1 trzeba jeść dużo i tłusto- ważne są kalorie
2 ponieważ żołądek to też w pewnym sensie człowiek, to po to żeby się zbytnio nie przemęczył należy jeść co godz. jakiś drobny posiłek
3 ostatnia(chyba najprzyjemniejsza) zasada: Nie przemęczaj się, jak najmniej się ruszaj, a najlepiej leż.

Pozdrawiam

PS. Jest to jeszcze w fazie eksperymentu, więc zbytnio się nie ciesz, ale fakt faktem, że udało mi się dzięki temu przytyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale sie ubawilem ww wypowiedz

zmodyfikowalbym troche 3 punkt - obijaja sie caly dzien ale na pakerni zapierniczaj za 10
no i z tym tluszczem to bym nie przesadzal
(sam mam 188/82 abylo 68 hehe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
do alt-a
stary to jest sportowe forum dyskusyjne a nie forum jakichs pasibrzuchow co Ty gadasz duzo jesc(tlustego) i malo sie ruszac??? buhahah no coment...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 593
Jestem zielony i moge sie mylić ale według mnie jest tak: Dużo jeść - tak! Tłustego - tak (tzn. w umiarze ale przy tej wadze raczej troche tłuszczyku bardziej pomoze niż zaszkodzi). Poprostu porządna dieta Cie ratuje :). A co do lezenia to naprawde żart... no prawda unikaj zbytniego meczenia się (bieganie, rower itp.), ale trening na mase mógłbyś zastosować (zwłaszcza jak bedziesz ten tłuszczyk wpie... ;) żeby Ci sie samara nie rozrosła a reszta nie została taka jak teraz :). No i możesz jeszcze gainera czasem wtrząchnąć (najlepiej po ww treningu). Więcej się nie wypowiadam bo sam sie ucze dopiero... hehe (jak coś odwaliłem to mnie poprawce :). Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomiar tluszczu i miesni

Następny temat

licznik kalorii

WHEY premium