SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK CZESTO TRENOWAC???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CHODZE NA SILOWNIE JUZ PRAWIE ROK, LECZ CIAGLE JESTEM ZAWZIETY!!! CHODZE 3 RAZY W TYGODNIU: PON- KLATA, BICEPS SR -BICEPS, GRZBIET, PIATEK - BARY I NOZKI:) NIE TRZEBA BYC GENIUSZEM ZEBY ZAUWAZYC ZE ROBIE JEDEN MIESIEN W TYGODNIU, CHCIALBYM WIECEJ, LECZ NIE WIEM CZY MOGE , I TU JEST UKRYTE PYTANIE SKIEROWANE DO WSZYSTKICH FANATYKOW ZELAZNEGO SPORTU, JAK CZESTO MOGE CWICZYC I JAKI MIESIEN??? Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM!!!

Buda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
treningi - pon.wt. czw.pt.
każda grupa mięśniowa 2*w tygodniu
to co robisz w pon.powtarzasz w czw
to co we wt. w pt.
zmieniaj ćwiczenia , ilość serii i powtórzeń co 4-6 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6353
super opisal to Michail w swoim "Atlasie cwiczen".
https://www.sfd.pl/atlas

jednak chwilowo (przynajmniej ja) nie mozna wejsc na ta stronke.

-------------------
!! MaDneSs RoJcA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6353
...i wiem czemu nie moge tam wejsc...poprostu zmienono adres atlasu(dziwne,ze nikt w chodzacych do tego tematu nie pokwapil sie mnie poprawic).
nowy:
https://www.sfd.pl/1/atlas


------------
Pozdrawiam
bethon

-------------------
!! MaDneSs RoJcA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko dzieki wam ludu za udzielone odpowiedzi!!1 jestem wam niezmeirtnie wdzieczny, jeszce tylko dieta i mozna zaczynac !!!:)

Buda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam link o HST na stornie glownej a pozniej oryginalny projekt
pod adresem
http://www.hypertrophy-specific.com/

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzikei wszystkim za odpowiedzi, mam jeszce jedno pytanie dotyczace czestotliwosci treningow. Mianowiciemam problem , poniewaz w poniedzialek robie klate i triceps, i w czwartek powinienem robic to samo, ale dzis w srode czuje mocno ze robilkem je w poniedzialek (chyba to sa zakwasy) wiec mam robic je jutro czy nie???

Buda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli wybierzesz HST to jak najbardziej (jelsi to nie kontuzja)
inaczej radze zmniejszyc intensywnosc treningow, lub ich czestotliwosc

Fakty, nie mity

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2002-05-09 11:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wszystkim za odpowiedzi i propozycje, ale uznalem ze poprostu zostawie kalte i triceps , na raz w tygodniua zwieksze tylko biceps ktorego nigdy nie czuje:(( i nogi pozdro

Buda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie czujesz bicepsu to _Zwolnij_ zmiejsz obciazenie i zacznij go cwiczyc powoli.
A co do ilosci treningow - to 3x w tygodniu to max jaki naturalny moze wytrzymac, to tak IMHO.

BST trenujacy obecnie raz w tygodniu.

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to 3x w tygodniu to max jaki naturalny moze wytrzymac

ALE PRZY ZALOZENIU TRENINGU W ROZUMIENIU HIT, CZYLI W OKOLICACH ZALAMANIA MIESNIOWEGO

Fakty, nie mity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile razy w tygodniu mozna robic poszczegolne miesnie????

Następny temat

regeneracja

WHEY premium