SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK BIERZECIE KREATYNE??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAM KREATYNE MEGABOLA I JAK JA BRAC??
5g to ILE ŁYŻECZEK (powtarzam łyżeczek nie łyżek)
CZY MOŻNA POPIJAC TO SOKIEM WINOGRONOWYM


krystian Jałkiewicz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcem byc bezczelny ale patrzac na twoje posty coraz bardziej sie zaczynam zastanawiac czy ty z nas przypadkiem nie robisz jaj ?

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz powiem ci coś Coolbart, gdybyś był takim lamerem jak ja to też byś szukał pomocy u doświadczonych ludzi.
Wiem że moje posty już mogą nudzić ale dlaczego nikt nie napisze mi odpowiedzi na to co proszę , tylko każdy pisze

"Kreatyne bierz 5g dziennie"
I to by było na tyle
Wiec trudno mi wywnioskowac czy mam ja brac rano w poludnie czy w nocy , a poza tym czy brac ja z czyms do jedzenia czy rozpuscic.Kiedy zdo0będe jakies juz doswiadczenie to tez bede mogl pomagac innym.A wiec jesli Coolbert nudza cie moje posty to trudno bede musiał poradzicsobie sam.
Ale wiesz serdeczne dzieki za szczerość i wcale nie byłes bezczelny.Potrzeba nam takich ludzi, co mówią otwarcie.
Pozdrawiam Cię i życzę długich wypowiedzi na inne posty.

krystian Jałkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Rano 5 gram, po treningu 5 gram (w dni beztreningowe popoludniu), razem z sokiem winogronowym lub glukoza. 5 gram to lyzeczka z czubkiem. Brac zawsze na pusty zoladek!

Bokser

Zmieniony przez - Bokser w dniu 2002-03-30 16:08:27

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzień bez trningu - 5 gram rano na czczo
dzień treningowy - 2,5 rano ; 2,5 po treningu
lekarze nie zalecają popijania sokiem winogronowym i dodawania glukozy
kulturyści( jak mozna sie domyslić)robią to czego nie polecają lekarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki chłopaki:)
A teraz jeszcze jedno pytanko:
Mogę wziąść kreatyne i zjesc ja popijajac sokiem gronowym.

krystian Jałkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Tak.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ja cie pozdrawiam
A tak apropo to naprawde moglbys czasem zajrzec do archiwum, tam masz pelno tego i jak przeczytasz raz i drugi to bedziesz wiedzial co i jak do konca zycia i o jeden dzien dluzej!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Coolbart

krystian Jałkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Coolbart ja cie podziwiam czlowieku, ty juz chyba z 1000 razy pisales ze kretayne "5g rano i 5g po treningu" no ale jak kazdy juz nie idzie wytrzymac, moze trzebaby pogadac z MaTEO zeby na stronie gluwnej bylo cos takiego jak najczesciej zadawane pytania czy cos podobnego, bo jak ktos sie pyta 2mln razy o to ile sie bierze kreatyny to az mnie skreca i poza tym nudno sie robi jak caly czas o tym samym sie nawija LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja raczej myslalem o jakims wielkim napisie wyszukiwarka

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować kreatyne Megabolu oraz...

Następny temat

Trec creatine!

WHEY premium