Umysł powoli przedziera się przez zasłonę snu, logarytmicznie zwiększając ilość przesyłanych informacji. Będąc jeszcze na pomoście dzielącym go od rzeczywistości, szereguje zadania, których precyzyjna sekwencja została ustalona kilka dni wcześniej w trakcie spotkania roboczego Interdyscyplinarnego Zespołu w Firmie Olimp Laboratories®. Skład tej niezależnej komórki tworzą specjaliści Działów: Badawczo-Rozwojowego, Rozwoju Nowych Technologii, Kontroli Jakości, Sprzedaży, Marketingu i Exportu. Powołani w celu stworzenia i wprowadzenia na rynek krajowy oraz wybrane sektory światowe produktu wspomagającego wysiłek osób uprawiających sporty siłowe, w szczególności kulturystykę. Wynik ich pracy charakteryzować się ma niespotykaną dotychczas skutecznością, przy zachowaniu pełni bezpieczeństwa dla stosujących go osób. Bezwzględnym wymogiem jest kompatybilność z literą prawa specyficznego dla danego rynku. Konsumenci dokładnie określili swe potrzeby, należy je teraz precyzyjnie zrealizować...

Powieki drgają coraz szybciej, odzwierciedlając narastającą aktywność już bardzo świadomie pracującego umysłu, jeszcze w momencie, gdy rzeczywistość dopiero nieśmiało przedziera się przez mieszaninę jawy i snu, wiem, co mam robić...

Etap 1:

Mam informacje z rynku przekazane przez Dział Marketingu. Znam szczegółowe potrzeby Konsumentów. Zaczynam zbierać informacje o możliwości wykorzystania obecnie najskuteczniejszych składników aktywnych.

Muszę skrupulatnie przestudiować najnowsze doniesienia naukowe na temat substancji czynnych, które mają zasadność użycia w tak wymagającej grupie sportowców, jaką są osoby uprawiające sporty siłowe. Na bieżąco trzeba to też konsultować ze spostrzeżeniami naukowców pracujących w zaprzyjaźnionych ośrodkach badawczych, od lat rozwijających wiedzę na temat tych zagadnień. Zajmuje to zwykle około 6 - 8 tygodni, ale uzyskuje się pewność, że odpowiednio kierunkuje dalsze działania.

Etap 2:
Sprawdzam status prawny wybranych składników. Musi być „LEGALNE”.

Tworząc warianty wstępnego składu teoretycznego, muszę się po raz kolejny upewnić czy w ostatnim czasie nie wprowadzono zmian w prawie żywieniowym, specyficznym dla terytorium Polski, innych krajów Unii Europejskiej, a często i mniej znanych, egzotycznych państw.

(...)

http://www.perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/830/Jakosc-premium-przescigajac-swiat-czesc-1.html