SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE SĄ SKUTKI PICIA WÓDKI!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że ten temat dotyczy większości z nas, a nie za częst jest poruszany tu na forum. Chcę wyciągnąć od Was informacje na temat, jakim jest zatytułowany post "Jakie są skutki picia wódki". Oczywiście nie chodzi mi tu o jakieś choroby, uzależnienia itp. , które występują u większości alkocholików.
Chciałbym się dowiedzieć czy rzadkie wypicie paru kieliszków wódki ma jakiś wpływ na wypracowane przezemnie mięśnie.
Jak wiemy alkohol ścina białko (podstawowy budulec mięśni) ale nie wiem czy niszczy on masę mięśniową tak jak ma to miejsce podczas katabolizmu.
Od ponad pół roku nie piłem wogóle. Żadnego browara, wódki. Za dwa tygodnie jadę na 3 dniową wycieczkę z kasą do Zakopanego. Na pewno będzie jakaś okazja aby się napić.
Odpowiedzcie mi teraz na to nurtujące pytanie. Kulturystyka a alkohol !!!!!!!!!!!!!!!!

Moje dane:
Waga 65kg
Wzrost 182 cm.
Wiek 17 lat
Cwiczę od 1,5 roku.

JA MAM SIŁE JA MAM MOC JA WYTRZYMAM CAŁĄ NOC!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
z tym ścinaniem białka to pic na wode. Alkochol wpada do naszego organizmu kolejno: w żełądku ścina śluz ochronny i jeśli ktoś dłużej pije to nie posiada śłuzu i mogą m usięwrzody porobić bo żełond sam będzie sie trawił. dalej alkochol oddziłowuje na nerki: upośledza je w taki sposób że nie zatrzymują z moczu pierwtnego aminokwasów, cukrów prostyvh, soli i wit. - po prostu lejemy jak koń wyścigowy. Wydalanei aminów to przysłowiowe "ścinanie biała",
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
jedno wyklucza drugie

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"
"Brygada ZOJ-u Rullez!"
"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
to "scinanie bialka" jakos tak pokutuje i pokutuje, ale na pewno nie dotyczy to zywego organizmu.

alkohol oczywiscie wyklucza sie z jakimkolwiek sportem, ale sporadycznie jedno piwo czy lampka wina sa wrecz wskazane. oczywiscie nie w wieku lat 17. (alkohol moga spozywac osoby pelnoletnie).

wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko zachowac zdrowy rozsadek, a co za tymidzie umiar!

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
No to idę po browarka bo w tym roku dopiero dwa wypiłem

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl
Lame_Hunters.sq
Jestem leniem i głąbem i znowu nie zaliczyłem roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
2 w roku?muahaha To nieźle .Ja to prawie codziennie po kilka i jakoś masa mi spada

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"
"Brygada ZOJ-u Rullez!"
"Gdy dasz się rozszyfrować,jesteś stracony.Życie to gra,która ma cię rozweselić lub doprowadzić do łez,ale której nie warto traktować poważnie".

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
alkohol wpadając do jamy żołądka miesza się z kwasami organicznymi i nieorganicznymi zawartymi w sokach żołądkowych, po czym tworzą się tłuszcze i estry, które szybko się wchłaniają wywołując zaburzenia w pracy mózgu! przy owych reakcjach wydziela się ciepło... pozdrawiam!

PoZdrawiam

JEŚLI UZYSKAŁEŚ POMOC ODPŁAĆ SIĘ TYM SAMYM!!!!!

ModeratOr UFD w Języku polskim

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
I jak latwo sie polamac jak sie pozniej wraca z imprezy
Albo co gorsza dac sie obic jakims leszczom i pozniej tego nie pamietac
Alkoholowi stanowcze VETO

Martial Artist. That's who I am, that's what I do!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
odświerzaniu starych postów stanowcze NIET!

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
UPS...nie popatrzylem na date
No ale temat ciekawy nie?

Martial Artist. That's who I am, that's what I do!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja musze przystopowac z piciem, ale musze sie chyba najpierw z akademika wyprowadzic

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
klecjun: hehe, tylko jak sie obyc bez studenckich imprezek nie?


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból brzucha

Następny temat

JAK SIE ŁADNIE OPALIĆ W SOLARIUM

WHEY premium