SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

JAKIE ODZYWKI NA MASE???

Wysłana -
jakie odzywki mam wzias jezeli jestem chudy ale cwicze juz 5 miesiecy waze 68kg. i mam 15 lat???
jakie odzywki na mase??????
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Najpierw to ulóż sobie dobrą diete a na odrzywki możesz jeszcze poczekać.Jedynie możesz sobie kupić jakieś białeczko.

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"
Wysłana -
przede wszystkim dobra dieta!!!
do diety mozesz dodac bialko lub ewentualnie gainera

Siła i piękno są darami młodości.
...:::esp3ranza:::...
Wysłana -
Jednym słowem dieta oparta na większej ilości spożywanych węglowodanów.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"
Wysłana -
...zgadzam się że dietea to podstawa, ale jeśli chodzi o odżywki na mase to zawsze polecam MLO super gain 4100... za wiadro 4,545kg płaćisz około 120-130zł - tak więc zalicza się do tańszych.

na mnie przynajmniej zadziałała...

g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
Wysłana -
przede wszystkim dieta a z odzywek gainer super mass profesional hi tec-a ja po nim bardzo przybylem nie tylko miesni mam tendencje do tycia jesli ty tez to hi tec protein bialko ale jesli masz trudnosci z przybieraniem to ten gainer moze byc kreatyna ale jeszce masz czas ja w twoim wieku wzialem juz ale teraz uwazam ze trzeba wykorzystac potencjal mlodosci i odradzam masz przede wszystkim czas i badz cierpliwy to sport dla takich zreszta jak wszystkie chyba ze masz super uwarunkowania powodzenia i nie zejdz na zla droge :)

CARPE DIEM
Wysłana -
a slyszalem ze odzywki weidera sa dobre na mase znacie jakies nazwy?????
Wysłana -
Daj sobie spokój z odżywkami w twoim wieku jedz dużo i ćwicz ciężko , ja w twoim wieku ważyłem 59 kg przy wzroscie 180cm w wieku 16 66kg i 184 a teraz waże 82 kg i mam 186 cm i nie brałem żadnych "prochów" na mase wstrzymaj sie stary bo potwojej wadze widać że z masą to ty problów nie bendziesz miał w przyszłości
Wysłana -
no moze w przyszlosci to nie ale ja do czerwca przyszlego roku musze grac w pilke nozną i spalam duzo kalori i chyba bez odzywek masy nie zrobie nie??????

i jak ktos wie to interesuja mnie odzywki weidera na mase???? jezeli wiecie cos to napiszcie
Wysłana -
weider ma odzywki Mega Mass 2000 i Mega Mass 4000...

tylko pytanie, czy są one dobre i konkurencyjne z Super Mass Professional czy tez Massive Whey Gainer???

Kiedyś będę najlepszy :)
Wysłana -
mega mass 4000 podobno jest bardzo dobry...

pozdrawiam!

"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź