SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKA KREATYNA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1586
UN -Creapure Creatine Monohydrate, Sports One, Weider, Nutrend, Trec czy American Muscle?Która jest najlepsza jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości?
Czy jest różnica jesli zamiast glukozy zastosuje dekstroze?czy będzie to samo?czy d-ryboza jest warta swojej ceny?wie może kiedy będzie w proszku?
Co sądzicie o TT i glutaminie NUTRENDA?
które BCAA NUTRENDA są lepsze w kapsach czy w płynie?
dzięki za wszystkie odpowiedzi!!
MARTINEZ

MARTINEZ

MARTINEZ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
ja z tych kreatyn wybralbym Ultimate Nutrition albo Sports One. wybierz tansza. dekstroza i glukoza to to to samo. codo d-rybozy to nie wiem bo sam nie stosowalem i na forum jest niewielu ludzi ktorzy ja stosowali - mysle ze moznaby wyliczyc ich na palcach jednej reki. o glutaminie nutrenda pierwszy raz slysze... moglbys wiecej napisac? lepsze bcaa sa w plynie ale wychodza drozej

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryboza warta jest swojej ceny - ja stosowałem (co prawda nie Olimpa ale ta prawdopodobnie też jest dobra). Co do tej w proszku to chyba Bigger wspominał, że za jkiś miesiąc. BCAA - jak przedmówca ale spokojnie możesz wybrać te w kapsach. Na Tribulusa patrz czy ma co najmniej 45% saponin jeżeli nie - nie kupuj

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Kreatyna Un, lub sports one. Jednak o TT zapomnij na około 4lata - jesteś za młody - poziom teścia w tym wieku utrzymuje się na odpowiednim poziomie, więc nie musisz brać TT i ZMA.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tych firm, które podałeś polecam kretynę Sports One. Do nie dokup rybozę Olimpu - pojawiła się wersja w proszku (puszka 150g).

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz rację Falcone w sprawie TT nie zerknąłem w profil kolegi

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
jesli jest napis creapure lub ultrapure na jakiejkolwiek z kreatyn jest to szpica pierwszej ligi -wiec nalezy sie tylko kierowac cena (z wymienionych przez ciebie preparatów kreatynowych polecam universala)
Co do D-ribose w proszku podobno pojawi sie do 2 tygodni (jeszcze jej niema na rynku-tak jak ktos tu wpominał)
Natomiast olimp zrobił promocje na kreatyne w tabsach 1000mg/200szt plus d-ribose capsy 750mg/90-cena bardzo korzystna ok 99pln.
pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena rewelka - chyba Olimp wykosi nią trochę konkurencję, biorąc po uwagę, że ta ich kreatyna też nie jest zła.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie wspomnial o kreatynie Treca mesh 200 ( mikrozdrobniona ) . CO myslicie o niej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
nie mysl o niej

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Z tych co wymieniles bralem weider, UN, sports one. Wybierz zdecydowanie Ultimate Nutrition, zwlaszcza ze teraz jest za smieszne pieniadze u sonbatego

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+Glutamina-razem czy osobno

Następny temat

prolab

WHEY premium