SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK, KIEDY, ILE?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poiedzmy, że zdecydowałem się wziąść jakiś koks, ale nie wiem jaki, wiem tylko tyle, że coś dobrego (żadnych mietków, omków, itp.) tylko niezbyt wiem jaki byłby najlepszy. Chce z nim zrobić krótki cykl, który byłby efektywny. Po tym okresie moja przygoda z koksem byłaby skończona.

no pain no gain
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
"Ogólnie" ja chce coś dobrego a nie, żeby po 1cyklu za****lać do lekarza z jakimiś dolegliwościami

==Szanuj grosze a złotówki== ========przyjdą same========

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
"...Po tym okresie moja przygoda z koksem byłaby skończona"
Sorki ale rozbawiles mnie do lez... Niez znam NIKOGO kto wzialby raz i zaprzestal (no chyba że ze wzgledow zdrowotnych). To jest "zabawa" na cale zycie, z krotszymi czy dluzszymi przerwami.
IMO, wypelnij profil a POZNIEJ zadawaj pytania

Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
tez kiedys myslalem ze na pierwszym cyklu sie skonczy

zainwestuj w dece lub primabolan, ew. propionat, te srodki sa dobre na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Tak jak mówią koledzy - to jest zabawa na całe życie. Jak zaczniesz to już nie przestaniesz na 99%.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Postawiłem sobie za cel, że będzie tylko jeden cykl i nic więcej, więc podajcie mi coś dobrego na start bo nigdy wcześniej nie brałem i przykładowy cykl. Z góry dzięki

no pain no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
PROPONUJE DECE ALBO SUPERANABOLON.TYLKO ZE TE ŚRODKI DZIAŁAJA PO MIESIACU WIEC KURACJA TRWAŁĄBY 2-3 MIECHY.PROPONOWAŁBYM DECE 12-15 AMP LUB SUPERANABOLON 40-50 AMP.JESLI CHODZI O DECE TO MUSISZ MIEC PEWNE ZRODŁO BO NA RYNKU CHODZI BARDZO WIELE PODROB.JAK JUZ ZACZNIESZ TO RACZEJ NIE SKONCZYSZ MASA POTEM BEDZIE SZŁA WOLNIEJ CHYBA ZE SIE OCZYSCISZ,ALE I TAK WATPIE ZE SKONCZY SIE NA 1 CYKLU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2778
CZE YARNIE
WIDZE ZE TUTAJ TAK JAK NA INNYCH DZIAŁACH NIE MA ODPOWIEDZI NA TEMAT TYLKO WYMYSŁY, ZE BEDZIE BRAŁ ITD ALE ON NIE ZADAL PYTANIA ILE CYKLI ZROBI W ZYCIU TYLKO ZADAL PYTANIA JAKI CYKL MA SOBIE ZROBIC.WIEC DECA I SUPER ANABOL JEST SPOCZKO TEZ TAK UWAZAM
W SUMIE JAK NIGDY NIC NIE BRAŁAS TO MOZESZ SPRUBOWAC SOBIE VINSTROL 2MG ALEBO 5 MG. PRZY 2 MG MOZESZ CODZINNIE WCINAC PO 5 TABLETEK ALE WTEDY BEDZIESZ MUSIAŁ WSZAMC OK 200 DO 300 TABLETEK ZEBY MIEC SPOCZKO EFEKT, WIEC BARDZIEJ POLECAM 5MG (JESZCZE AUSTRALIJSKI JAK BYS MIAŁ)WIEC TA PIATKE MOZESZ SOBIE ZJESC NP TAK: PIERSZY TYDZIEN PO 2(DZIENNIE OCZYWISCIE) DRUGI TYDZIN TEZ PO 2 TRZECI TYDZIN PO 4 CZWARTY PO 3 PIATY PO 2 I PUZNIE PO JEDNNEJ TABLETCE,
ROZPISKA NA STO TABLETEK OCZYWISCIE.
POZDRAWIAM:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
I o to mi chodziło, dzięki za konkretną odpowiedź
Pozdrawiam

==Szanuj grosze a złotówki== ========przyjdą same========

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Krwawnik spojrz na jego profil i powiedz jeszcze raz zeby wział winstrol-chcesz zeby to go zabiło??65kg-czyli cos na mase.pozatym idzie wrzesien trzeba walic masse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2778
NAPEWNO LEPIEJ JAK SOBIE ZAZUCI VINSTROL NIZ JAKA METE CZY OME PO TY TO BY GO ZCHARATAŁO JAK ZIMNIAKI NA TARCE:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli bym wziął Vinstrol i Decę, to jakie bym miał skutki uboczne po jednym cyklu. Wy pewnie powiecie, że to zależy od organizmu ale ja się pytam jakie są najczęstsze skutki uboczne właśnie po tych sterydach.
Pozdrawiam

==Szanuj grosze a złotówki== ========przyjdą same========

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl co i jak???

Następny temat

B12 czy dobrze biorę??

WHEY premium